Kaj jutri za kosilo?

tema je zalepljena

vivera  

član od: 28.1.2005

sporočila: 4

18. feb 2005 18:45

Zdravo! Naredite lahko sirove pohančke. Stepite jajčko, naribajte sir, da dobite gosto maso, dodajte malo drobtin (toliko, da lahko delate polpete ali svaljke), posolite, po okusu popoprajte, dodate lahko tudi malo petršilja ali drobnjaka in jih ocvrete v vročem olju. zraven postrezite solato z jajčko.

lisička  

član od: 21.7.2003

sporočila: 588

19. feb 2005 7:46

Danes: osliči, slan krompir z blitvo Jutri: zelenjavna juha, pečen zajček, kuhani krompirjevi svaljki, solata, panna cota Gobica

ligojna  

član od: 22.12.2003

sporočila: 1501

19. feb 2005 13:31

Enolončnica iz koruze,špinače,gob(maslenke),fižola,korenja zdaj pa se pripravljam delat špehovko(ocvirkico),ker se nam ocvirki že nekaj časa valjajo po hladilniku in jih moram nekako spravit v promet l.p. Vesna Leben

stanka  

član od: 3.6.2002

sporočila: 716

19. feb 2005 21:09

Včeraj: fileji osliča, pečen krompir, zelena solata, jabolčni kompot Danes: juha, pleskavice, solata LP, Stanka

SABIAN  

član od: 3.2.2004

sporočila: 110

20. feb 2005 16:55

Včeraj: puranja bedra pečena v pečici, kruhovi cmoki, gobova omaka (vrečka za gobovo juho), kislo zelje v solati, za popoldansko uživanje madžarski skutni štrudelj Danes: paella na moj način, motovilec s koruzo v solati Lep dan, Sabina

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

20. feb 2005 18:51

včeraj: gobova juha (iz pravih lisičk), ajdovi žganci, marmorni kolač danes: goveja juha, kaneloni z mletim mesom, zeljnata solata, ocvrt krompirček, sladica (limonina pita) jutri: pasulj z domačo klobaso, domač kruh in pecivo, ki je še ostalo od sobote in nedelje ter kompoti iz shrambe

stanka  

član od: 3.6.2002

sporočila: 716

20. feb 2005 18:53

Juha z žličniki, pečenka s krompirjem in mešano zelenjavo, solata, karamelna pita LP, Stanka

Lady_L  

član od: 26.8.2003

sporočila: 1260

21. feb 2005 8:43

Filana paprika, pire krumpir i možda koja palačinka. Lidija...

suzanar  

član od: 29.1.2004

sporočila: 458

21. feb 2005 12:01

Včeraj sem imela pravo menzo. Celo jutro sem kuhala, da sem si kar lepo napolnila skrinjo z napol pripravljeno hrano, pa tudi za hčer, ki študira imam pripravljenih kar nekaj porcij, ki jih potem nosi s seboj. No skuhala sem piščanca v omaki in ragu izrecno za v skrinjo. Poleg tega sem naredila en velik lonec juhe, ki je deloma tudi končal v porcijah v skrinji, pa velik lonec kislega zelja in stemfan krompir. Zelje, ki je ostalo je deloma šlo v skrinjo (za kako joto ali segedin), deloma pa bo že danes v joti. Za desert pa je bil tiramisu, seveda tudi en majhen za v Ljubljano. Suzana

TanjaG.  

član od: 6.7.2002

sporočila: 509

21. feb 2005 15:35

Sobota: medaljoni iz svinjske ribice s sirom, stročji fižol in korenje kot prikuha, mehiško začinjen krompir, pečen v pečici, skleda radiča. Večerja: različne vrste kruha in različni sirni namazi + različni trdi siri + pivo Nedelja: polnjeni kalamari, polpetke iz špinače in gorgonzole, pomfri, mešana solata. Večerja: juha za oba, za njega pa še domač hamburger (pleskavica, kruh, paradižnik, kumarice, sir, majoneza, ketchup + okrogla žemlja) Danes - petek: spet hrana v različnih menzah , večerja pa improvizacija na brzino TanjaG.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti