Kaj jutri za kosilo?

tema je zalepljena

vcibej  

član od: 31.1.2004

sporočila: 1264

24. okt 2004 13:35

Danes: gobova juha in divji pujs z njoki - sladica bo za večerjo z mlekom. Najbrž kako jogurtovo pecivo z....... Jutri: rižota z mletim mesom in papriko, jabolčni kompot. Bila sem v glavnem mestu in na tržnici sem pasla oči. Kupila sem pa seveda bučo, koruzno moko, kajmak, sveži fižol - dosti svežega fižola, brokoli, redkvice, igver in še nekaj začimb.... Moški so obupali in pri ribarnici opazovali moje strateške premike. Po 45 min je moj preljubi mož izjavil, da sem eno stojnico izpustila..... Lumpica Sporočilo je spremenil(a) vcibej dne 24. okt 2004 13:56:07

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

24. okt 2004 14:07

Lumpica, moral bi bit srečen da ima tako ženo!!!! Od ponedeljka do petka post.Pila bova slano vodo, vodo oslajeno s fruktozo in sveže stisnjene sadne sokove. Če naju bo držalo še čez vikend bova pa še ta dva dni vključila v celoto. lp Vesna Vesna Milek Recko

Lady_L  

član od: 26.8.2003

sporočila: 1260

25. okt 2004 10:06

Subota: paradajz juha, pečeni teleći kremenadli i krumpir, paradajz na salatu s maslinovim uljem i vlascem Nedjelja: pečeno pile (na način da sam odstranila sve kosti; na lim sam položila na listiće narezan pršut i slaninu i na to sam stavila pile; uokolo pileta sam rasporedila kosti a pile sam posipala raznim začinima (vlasac, ružmarin, svježi perši i bosiljak) i posolila; podlijevala sam ga pilećim temeljcem i sa svake strane pekla po 20ak minuta na 180°C). Uz pile sam pripremila rižu i zelenu salatu. Danas: ne znam.. ili špagete Bolognese ili kuhani buncek ili nešto treće....nama je još daleko ručak LP! Lidija...

vcibej  

član od: 31.1.2004

sporočila: 1264

25. okt 2004 21:06

Vesna, se ti ne zdi cel teden malo mpreveč? Jaz to delam ( naj bi ) enkrat tedensko - zgodi se pa da je ta čas daljši Res je da slane vode ne morem, zato si naslednji dan solim mleko ali jogurt...Pa to ni tema za tukaj - torej: Jutri: njoki v omaki iz klobase in kaj pa vem kaj - nekaj že bo. Lumpica

Avena  

član od: 14.7.2003

sporočila: 277

25. okt 2004 21:12

danes: zame sadni dan, za ostale pasulj jutri: riževi rezanci z gobovo omako, koruza in avokado v solati Avena

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

25. okt 2004 23:23

Za otroke sem danes naredila polnjene kruhove bombice. Spekla sem jih kar v kruhomatu. Polnjene so bile s sirom, koruzo, paradižnikom in artičokami in za boljši okus še precej origana. Lumpica to letos delava že če se ne motim petič in vedno je trajalo po en teden. Počutje je bilo super. lp Vesna Vesna Milek Recko

Lady_L  

član od: 26.8.2003

sporočila: 1260

26. okt 2004 12:10

Jučer: špageti Bolognese Danas: kuhani buncek, kuhani krumpir (za mene), kiselo zelje i grah (za supruga) LP! Lidija...

stanka  

član od: 3.6.2002

sporočila: 716

27. okt 2004 7:42

Včeraj: zelenjavna rižota, zelena solata, hrenovke (za moška člana družine) Danes: enolončnica iz stročnic, žit, zelenjave, palačinke s kakijevo marmelado (naredila sem jo po receptu iz foruma in je odlična - hvala za recept, Andrejka!), jabolčni kompot LP, Stanka

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

27. okt 2004 10:20

Mularija si je zaželela samo pečen krompir in fižolovo solato, midva pa stradanje in to tretji dan. Lakote ni, so pa lušti. lp Vesna Vesna Milek Recko

vcibej  

član od: 31.1.2004

sporočila: 1264

27. okt 2004 19:54

Danes: fižolovka in pohane marele Jutri: segedin in jogurtovo pecivo Lumpica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti