Kaj jutri za kosilo?

tema je zalepljena

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

19. apr 2007 14:38

hihi, fresh, zame je bila to pozna ura:) Sicer pa danes nekaj morskega. Veri

fresh  

član od: 4.5.2006

sporočila: 1856

19. apr 2007 14:48

Veri, zdaj pa samo pesti drži, da ne boš ena tistih srečnih mamic, ki jim dojenčki pridno celo noč spijo, ko si tak nočni ptiček! Koliko je še do konca? Za kosilo pa rižotka z divjimi šparglji in čemažem ter solata. fresh

marelica  

član od: 27.8.2005

sporočila: 1398

19. apr 2007 20:50

ne morem verjet, že cel teden je okrog, kaj smo jedli

petek: ribji fileji s slanino, dušena blitva iz baze, pražen krompir s česnom, solata

sobota: tofu in por v paradižnikovi omaki, ravijoli, solata

nedelja: nisem kuhala

ponedeljek: goveja juha, zelenjavni riž, polpeti, solata

torek: cvetačna juha, kolerabice in korenje v omaki, pohan piščanec, pire krompir, solata

sreda: ajmoht z veliko zelenjave in makarončki, za sladico jabolčni štrudel

danes: korenčkova juha, rižev narastek, kompot 

jutri: ribji fileji,  http://www.kulinarika.net/recept.asp?ID=6598 , verjetno še malo krompirja in solata

marelica

MissLady  

član od: 1.7.2005

sporočila: 811

19. apr 2007 22:33

Danes: dunajski puranji zrezek, krompirjev čips, mešana solata Juri: pita masiračnica (se že peče ) MissLady

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

19. apr 2007 23:48

HIhi, ja, fresh, maš prav, ko mi vsi pravijo, kak je problem, ko se ti otrok ob 2 ali 3h ponoči zbudi, meni nikoli ni jasno, kje je tu problem - saj jaz še ne spim. Problem bo, če bo hotela ob 7h dokončno vstat:) Ja, srčno upam, da bo mala res prava razbojnica (za enkrat že tako kaže, če se lahko po brcah kaj sklepa:), ker če se pa česa bojim, je pa to to, da bi mela čisto mirnega otroka, se bojim, da bi jo čisto prenasičila s svojo aktivnostjo, ona bi pa recimo hotla samo malo miru pred mami... No, saj me tolažijo, da je po navadi obratno - da si mame želijo miru pred malimi:) Še dva meseca pa pol, pa bom zvedela in se vam javljala v živo, hehe:) Jutri bo vok s svinjino, mlado čebulico, zelenim feferonom in paradižnikovo omakco. Zdaj si še lahko privoščim tudi kak feferonček, hehe, pa rajši izkoristim, da mi ne bo potem žal, da nisem;) sicer nisem usekana na pekoče, ampak sem pa tja pa zapaše, samo ne sme bit preveč;) Veri

mina20  

član od: 19.4.2007

sporočila: 389

20. apr 2007 9:38

ponedeljek: mineštra torek: testenine s tuno in kislo smetano, zraven solata s fižolom, za sladico pa sladoled z jagodami in smetano sreda: piščančji paprikaš, pire krompir ter solata, za sladico kokosov narastek četrtek: jota in palačinke petek: zajec in kus kus, za sladico hruške mina mina20

Julya  

član od: 9.12.2004

sporočila: 3277

20. apr 2007 11:41

četrtek: telečji kare v naravni omaki, krompir z zelišči, zelena solata

petek: raztresene paprike (recept iz baze), domač pirin kruh s semeni

sobota: ne kuhamo

nedelja: kokošja juha, polnjen piščanec, zelenjava, zelena in paradižnikova solata, zebrino pecivo 

Julija

fresh  

član od: 4.5.2006

sporočila: 1856

21. apr 2007 18:38

Super, Veri, torej bo že kmalu! Uuuuuuu, bo to veselje! Včeraj nič časa, zato pizza (dostava na dom), danes pa dunajski zrezki, "povožen" krompir in solata. fresh

marelica  

član od: 27.8.2005

sporočila: 1398

21. apr 2007 20:32

Danes in jutri fižolova juha s tenstanim rižem, solata marelica

-adry-  

član od: 3.10.2005

sporočila: 31

21. apr 2007 21:13

Danes sem naredila pico :). Pa eno nevmesno vprašanje imam. Ko sem jo spekla je bila zgoraj lepo zapečena pa to spodaj pa skoraj nič. Sej je bila okusna,samo se je čutilo malo. Kaj sem naredila narobe??? Lp -adry-

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti