Kaj jutri za kosilo?

tema je zalepljena

Lady_L  

član od: 26.8.2003

sporočila: 1260

15. dec 2004 14:08

Nedjelja: juha od korabice, pohana piletina, pečeni krumpir, šampinjoni i francuska salata, zelena salata... uz kavu štrudla od višanja i jabuka Ponedjeljak: zapečeno kiselo zelje i krvavice Utorak: ćevapi i pljeskavica u lepinji (dostava u kuću) Danas: štrukli sa sirom na juhu LP! Lidija...

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

16. dec 2004 9:49

Včeraj: jota iz kisle repe in z ješprenjem, zelenjavne polpete, zeljna solata. Danes: piščančja obara, palačinke iz pirine moke s skutno-sadnim nadevom. Jutri: jesenska rumena rižota, mešana solata. Sobota in nedelja: sem se povabila v mamino kuhinjo. Ponedeljek in torek pa sta pri nas dneva za koline, bo verjetno kar kaj v tem stilu. Loni Makaroni

Lady_L  

član od: 26.8.2003

sporočila: 1260

17. dec 2004 8:42

jučer: pohana piletina, pire krumpir i sarma... tiramisu danas: i danas budemo sarmu jeli ilis pireom ili samo s kuhanim krumpirima "u zrnu" LP! Lidija...

stanka  

član od: 3.6.2002

sporočila: 716

17. dec 2004 11:38

Včeraj: fižolova mineštra, vodni žličniki, zelena solata Danes: golaž, prekmurska gibanica LP, Stanka

Valkira  

član od: 18.12.2004

sporočila: 6

19. dec 2004 0:26

Ne morem verjet! Moj mož pa vsak dan dobi samo konzerve, testenine, rižote, jajca, piknik krožnike... Sva namreč sveže poročena in nimam izkušen s pravo kuho. Ta kosila so super ideja, da bom tudi jaz malo v tem kaj naj skuham. Izkušene gospodinje - prosim računajte tudi na to, da me manj izkušene ne vemo niti to kdaj kakšna zelenjava ali sadje raste in kako vemo, da je dobra. Naj vam povem, da vedno trkam po lubenici, pa nikoli ne vem kaj moram slišati. Moje edino pravilo pri sadiju in zelenjavi je to, da mora biti tako trdo, da se prsti, ko stisneš, ne zarinejo vanj. Valkira

stanka  

član od: 3.6.2002

sporočila: 716

19. dec 2004 15:49

Goveja juha, testenine z mesom iz pečice (iz baze), solata iz kislega zelja, pecivo. Valkira, saj smo bile vse na istem. Sčasoma pa se naučiš in začneš pošteno uživati v kuhi! Tinca, hvala za recept za bakalar! Sem prejšnjič spregledala... LP, Stanka

Lady_L  

član od: 26.8.2003

sporočila: 1260

20. dec 2004 13:41

Subota: pire krumpir, špinat i jaja pečena "na oko" Nedjelja: paradajz juha, juneći šnicli u saftu, tjestenina (mašnice), matovilec na salatu i čupavci kasnije uz cappuccino Ponedjeljak: jučerašnji je ručak ali umjesto mašnica budu bili tortelini a salata bude crveno i bijelo zelje LP! Lidija...

vcibej  

član od: 31.1.2004

sporočila: 1264

20. dec 2004 17:16

Včeraj: juha z rižem, goveji ptički polnjeni z vratovino in sirom zraven pa kuskus, kasneje že v mraku pa kuhano vino - tako dobro dišeče............ Danes: juha z vlivanci, govedina iz juhe od včeraj in hren. Jutri: kislo zelje imam kuhano.....lahko bo jota, segedin ali pa z klobaso Lumpica

Ebonlass  

član od: 25.8.2002

sporočila: 242

20. dec 2004 20:26

včeraj: makaroni z mesom, radič v solati danes: pohan sir, kruh, vložene paprike v kisu jutri: rižota, endivja z radičem in jajčkom Marjeta Žniderčič

Lady_L  

član od: 26.8.2003

sporočila: 1260

21. dec 2004 10:45

Prisiljeno zelje, pire krumpir i kuhane kobasice. LP! Lidija...

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti