Kaj jutri za kosilo?

tema je zalepljena

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

22. apr 2004 8:03

... doma sem bila ob polnoči... Danes bom vzela pasulj iz zamrzovalnika, za jutri bom pa spekla krvavici, ki sta še ostali, dokler je še sezona za to jest... Potem grem tudi jaz spat! čav, lidka

Petra20  

član od: 12.12.2003

sporočila: 27

22. apr 2004 17:12

Danes sva jedla pico..doma narejeno..njami

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

23. apr 2004 9:20

Čufti ( zelenjavni seveda ) v paradižnikovi omaki s svedri in borovničevo-jabolčni zavitek. lp Vesna Milek Recko

Lady_L  

član od: 26.8.2003

sporočila: 1260

24. apr 2004 18:32

Jučer me suprug vodio na ručak poslije posla. I danas sam radila pa je ručak bio brzinski - pizza spremljena kod kuće. Sutra ću s užitkom otići na tržnicu i napraviti nešto jaaaaaaako fino za ručak. Naravno da će se naći i neki desert. A kaj bude sutra za ručak, to još ne znam. LP! Lidija...

vcibej  

član od: 31.1.2004

sporočila: 1264

24. apr 2004 18:57

Včeraj Španska pita in juhica, danes smo pa udarniško opucali stanovanje in šli na pico. Jutri sem doma cel dan in bomo glasovali kaj se bo kuhalo. ( Skoraj prepričana sem, da bo izglasovana pašta z bolonjsko omako). Nekaj časa nazaj je bila na forumu tema glede omak, pa me zanima ali je pašta al Matricana ali Amatricana. Baje sta obe variante. Razlika? Lumpica

jetam  

član od: 4.1.2003

sporočila: 44

25. apr 2004 10:49

Danes: Zeliscni kruh z rdeco cebulo Pasteta z visnjevim brandyjem Sirov kroznik Cvicek Krsko Brokoli-korenckova kremna juha Pljucna iz pecice z vinom in hruskami Krompirjeva torta s hrenom Motovilec z redkvami in mlado cebulo Modra frankinja Krsko ali Teran Voglje za zelenjavojedega gosta Kolerabica z majonezo Tunin steak z limono in ingverjem Tokaj Toros - Medana Cokoladni tiramisu Jagodna kupa s smetano Limonada z veliko verzijami agrumov in meto Kofetek po zelji Sporočilo je spremenil(a) jetam dne 25. apr 2004 10:51:00

Lady_L  

član od: 26.8.2003

sporočila: 1260

26. apr 2004 8:35

Nedjelja: pileća juha s domaćim rezancima, zec na lovački, pire krumpir i zelena salata, za desert sam ispekla kuglof Danas će biti jučerašnji ručak samo ću pire krumpir zamijeniti sa širokim rezancima. Sutra: mislim da će biti neko varivo... ali, nikad se ne zna... LP! Lidija...

d.  

član od: 3.12.2003

sporočila: 523

28. apr 2004 8:34

V ponedeljek sva si na Primorskem kupila 2 kili in pol špargljev! In sva včeraj jedla: kuhane šparglje s holandsko omako, popečen krompir z drobnjakom in blitvine polpete iz zmrzovalnika. Danes: špargljeva juha in kaj sladkega. Jutri: popečeni šparglji in kaj za zraven. Upam, da se mi ne bodo zamerili... LP! Darja

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

1. maj 2004 14:38

Včeraj: porova juha, pečena postrv s tržaško omako, krompir iz pečice s česnom, kumare v solati. Danes: kurja juhca, goveji zrezki, krompir z drobnjakom, stročji fižol v omaki, radič. Za jutri pa še ne vem, je mama za kuharico, ampak lahko že kar predvidevam, da bo običajna goveja juha, verjetno zajček v omaki, zraven pa žlikrofi, pa seveda solata. Loni

vcibej  

član od: 31.1.2004

sporočila: 1264

1. maj 2004 18:44

Danes korenčkova juha z ajdovo kaša in zakuhanimi ajdovimi žličniki, pusova pečenka in krompir ter zelena solata. Ker mi je prva "kitajska " zadeva ratala bom jutri nekaj čarala z zelenjavo in piščancem ter rezanci -popoldan smo pa povabljeni na osmico. Žur bo. Lumpica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti