Kaj jutri za kosilo?

tema je zalepljena

dome  

član od: 7.4.2004

sporočila: 341

16. jun 2005 19:50

včeraj: sirov burek (doma narejen), skleda solate danes: kuhan krompir z olivnim oljem in začimbo zatar jutri: grahova rižota, berivka in paradižnik lp dome

anja  

član od: 2.9.2001

sporočila: 1431

17. jun 2005 7:50

Včeraj rižota z veliko zelenjave in malo meska pa sveža zelena solata z vrta, danes pa se pustim presenetiti, ker ima mami dopust in bo kosilo kot se šika.......... ANJA

Lady_L  

član od: 26.8.2003

sporočila: 1260

17. jun 2005 8:27

Pileća juhica s rezancima, dinstani fileti pilećeg zabatka s povrćem (grašak, mrkvica, krumpir i šampinjoni). Lidija...

Julya  

član od: 9.12.2004

sporočila: 3277

17. jun 2005 8:29

petek: musaka s krompirjem, paradižnikova in kumarična solata Julija

alena69  

član od: 31.3.2005

sporočila: 13

18. jun 2005 16:49

Malce dopustovala... včeraj: rojstnodnevni piknik pri 8-letni Maji (čevapčiči, hrenovke, piščanec in zelenjava na žaru, bačičina jogurtova torta - mljask) danes: golaž (sploh ne slab) na gasilski paradi, zvečer velika skleda solate(paradižnik, paprika in sir) ...potem pa spet malce dopusta. LP vsem Lena

d.  

član od: 3.12.2003

sporočila: 523

18. jun 2005 17:10

Včeraj: pečeni brancini, popečen krompirček s peteršiljem in bučke v omaki ter zelena solata Danes: rižota z lisičkami, solatni krožnik - rukola in paradižnik z balzamičnim kisom in ovčjim sirom, zvečer druženje ob pijački in slanih rogljičkih s pestom, sirom, sezamom,... Jutri: piknik

stanka  

član od: 3.6.2002

sporočila: 716

18. jun 2005 20:21

Danes smo si na hitro namislili piknik v družinskem krogu: goveja juha (še včerajšnja), brancini na žaru, pečen krompir, mlada solata z vrta. Za posladek melona in lubenica (narezano na koščke in napiknjeno na vejice - sadna nabodalca). Za jutri pa imam zaenkrat pripravljeno le baklavo - se še namaka in medi... Njam, se mi jo lušta! PS: Lidija, ti pa le piši, se učimo eden od drugega. Jezika in kuhinjskih spretnosti! LP, Stanka

vcibej  

član od: 31.1.2004

sporočila: 1264

18. jun 2005 21:35

Babe zmešane in še hudobne povrh, zgleda kot da izza svojih štedilnikov niste niti v mesto šle. Sama se zavzemam za rabo slovenščine in" na sm biu" sem alergična. Ne pa to - to je kuharija. A če bi bilo v ANG bi bilo pa O.k. Lumpica

Tulipa  

član od: 10.3.2004

sporočila: 95

19. jun 2005 15:11

Kar zacvetele ste,ob izlivu jeze na nekoga,ki je želel razumljivo pisanje.Jaz se hrvaščine nisem učila,sem se pa trudila marsikaj razumeti,ker je bilo "samoumevno",da mi to moramo znati.Meni ni,ker je to zame tuj jezik,kot več drugih.Glede vse te nestrpnosti,ki naj bi bila,pa obsojanja,sem se zamislila.Nobena me ni vprašala,kaj mislim s tem,ampak takoj obsodila.Vaša volja,vaše mišljenje,vaš svet. tulipa

Julya  

član od: 9.12.2004

sporočila: 3277

19. jun 2005 17:35

sobota: špageti z malodrugačno bolonez omako (dodala sem na kockice narezane jajčevce in bučke; bilo je super), solata nedelja: goveja juha z rezanci, piščančji zrezki v gobovi omaki, mlinci, solata, sladoled in pa sprehod v Mostec, nato pa še kavica s sladoledom (da povrnemo izgubljene kalorije) Julija

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti