Kaj jutri za kosilo?

tema je zalepljena

_ZALA_  

član od: 21.10.2003

sporočila: 982

14. apr 2005 23:38

Najlepša hvala! V bistvu je to res super ideja za malo drugačno jed....edino, kar me muči, je to, da bom počakala do poletja, ko bojo ti pridelki na domačem vrtu, ker se zelo izogibam (oz. se zelo upira moj želodec) nesezonski zelenjavi...uf, se že vidim, kako bom experietirala s temi stolpiči, tudi v sestavinah v nadevu :) Aja, sicer pa danes za kosilo: pečene sardele v pečici, veliiika skleda regrata s toplim krompirčkom ;) Jutri: pečen/soparjen losos, jasminov riž + sojina omaka Sobota: špageti puttanesca (bom poslala recept v bazo) LP Zala

terlikar 1  

član od: 10.3.2005

sporočila: 994

15. apr 2005 9:11

Danes:musaka z krompirjem,berivka.Jutri:koprivova juha,gratinirani kaneloni,solata.LP terlikar 1

stanka  

član od: 3.6.2002

sporočila: 716

15. apr 2005 9:48

Danes: golaž, široki rezanci, pečena paprika v solati. Jagode. Jutri: krajnske klobase, zabeljen krompir, solata. Češnjev kompot. LP, Stanka

d.  

član od: 3.12.2003

sporočila: 523

15. apr 2005 11:11

Uuuu, Zala! Pečene sardelce! To pa je poletje na krožniku! Jaz pa se bom danes za kosilo pustila postreči, ker kasneje prirejam večerjo. ===

Julya  

član od: 9.12.2004

sporočila: 3277

15. apr 2005 12:30

danes-petek: špagete s paradižnikovo omako z veliko začimbami, solata jutri-sobota: goveja juha, meso iz juhe, pražen krompir, hrenova omaka Julya

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8840

15. apr 2005 13:15

Danes me doma čaka djuveč in zelena solata. Jutri bomo delali nekaj na brzino - makaronflajš in rdeča pesa, ker se bomo potepali po BTC-ju. Bom varuška, čuvam moje najmlajše. Uhu-hu, sedaj sem se spomnila, kaj če bi jih popeljala gor v samopostrežno?...Bom videla, kaj bodo rekli najmlajši. V nedeljo predvidevamo: govejo juho, pohane puranje zrezke, pomfri, zelena solata. Če bo časa, bomo delali kremšnite. Pozdravček in lep vikend (ko bi bil vsaj brez dežja)

Lady_L  

član od: 26.8.2003

sporočila: 1260

15. apr 2005 14:17

Juneća juhica se upravo kuha, a poslije nje bumo si spekli jaja sa šunkom i uz to zelenu salatu s rikulom. Sutra je večera u konobi povodom Dorina krštenja. Lidija...

Noa  

član od: 13.2.2003

sporočila: 716

15. apr 2005 14:56

Danes-naš najmlajši član (6,5mesecev):kašica iz špinače, krompirja, trdo kuhanega rumenjaka in pikice kisle smetane ostali: špinačna kremna juha z žličniki, v pečici pečeni svinjski kotleti s krompirjem in papriko in seveda regrat v solati Pozdrave vsem in lep konec tedna!

vcibej  

član od: 31.1.2004

sporočila: 1264

15. apr 2005 16:05

Danes:zelnjavna rižota in ciganski štrudelj Jutri: juha z rezanci ( na žalost ne domačimi ) pohan puran, pire in špinača Nedelja: juha in pri nas pravimo jedi " presenečenje " in če bo vreme ugodno - kak špargelj v solati Lumpica

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

15. apr 2005 16:38

Vceraj: sir na zaru na posteljici iz rukole, koruzni krzh Danes: polpeti iz bukovih ostrigarjev, domaci siroki rezanci (pirini), paradiznikova omaka, rogljicki iz kvasenega testa polnjeni z domaco robidovo marmelado. lp Vesna Vesna Milek Recko

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti