Kaj jutri za kosilo?

tema je zalepljena

stanka  

član od: 3.6.2002

sporočila: 716

17. sep 2004 10:26

Četrtek: dolenjske kepice, pire krompir, zelena solata Petek: zeljno-krompirjeva juha, makaroni v drobtinah, sahar torta (ostanek zadnje zabave, iz zmrzovalnika) LP, Stanka

Maja Z  

član od: 20.8.2004

sporočila: 91

17. sep 2004 12:31

Četrtek: zelenjavna juha, solata, krompir v kosih, pečeni malancani Petek: mesno-krompirjeva musaka, solata Sobota: marelični cmoki, porova juha, kompot Maja

vcibej  

član od: 31.1.2004

sporočila: 1264

17. sep 2004 19:14

Danes: generalova jed + solata. Zvitku sem dodala še dušen por Lumpica

kača  

član od: 11.1.2004

sporočila: 829

17. sep 2004 19:21

Danes: zelenjavna juha s hrovkami, slivovi cmoki Jutri: žar-malo čevapčičev, perutničke in piščančji zrezki, škampi in lignji; za posladek pa pet različnih okusov doma narejenega sladoleda in torta za sinov r.d.

Lady_L  

član od: 26.8.2003

sporočila: 1260

18. sep 2004 17:25

Hej! Da, da, da, da... nije me bilo jedno vrijeme i očito je da ste znale s kojim razlogom. Naime, 08.09.2004. postala sam mama male Dore. Polako se navikavam na nju i na život s malim djetetom. Za sada mi se ne čini nešto "preteško" imati dijete i obveze oko njega. Još uvijek se oporavljam od poroda i odmaram što je više moguće budući da mi je prvi porod. Ali, na kulinariku nisam zaboravila i eto, javila sam vam se čim sam mogla. Za sada ja ne kuham, već sam prepustila sve svome suprugu koji se izvrsno snašao u tome. Naravno, moja pomoć i koji savijet uvijek su dobro došli... Jučer: špinat i kuhane hrenovke (tata je imao pune ruke posla s nabavom) Danas: pečena teletina s krumpirima, zelena salata, a uz kavicu su bili kolači raznih vrsta kojih je čak i previše (ali za sada ih mora biti u kući jer, eto, takva je prilika) Svima lijep pozdrav i "tipkamo" se, naravno, i sutra! Lidija...

Noa  

član od: 13.2.2003

sporočila: 716

18. sep 2004 17:53

Toooo, Lidija!!!!! Č E S T I T A M!!!! Komaj sem čakala na tvojo prečudovito novico! Vaši družinici želim kar najbolj čarobne prve dni! Pa čestitke tudi pridnemu očku in mali DORI! No, mi smo pa naslednji še čakamo in še nič ne kaže, da bi se našemu fantku mudilo na svet! LEP, LEP, LEP POZDRAVČEK in hvala za veselo novico!

andrejka  

član od: 1.8.2004

sporočila: 800

18. sep 2004 18:49

Iskrene čestitke, Lidija! Nam je blilo kar hitro jasno, zakaj te že nekaj časa ni. Uživaj v pozornosti soproga in drugih, predvsem pa s svojo hčerkico. Danes: golaž in polenta, solata Jutri: tradicionalno kosilo pri moževih tetah - juha z rezanci, meso, krompir, dušena zelenjava, solata, orehovi štruklji (kvašeni, kuhani na sopari) in potica.

stanka  

član od: 3.6.2002

sporočila: 716

18. sep 2004 19:52

Lidija, tudi jaz ti čestitam in želim veliko sreče in veselja v svoji novi, razširjeni družini! Danes: smetanove kumarice, stročji fižol z ocvirki, pecivo orehi Jutri: dopoldne imamo krst, nato pa kosilo v gostišču. Peciva smo pa napekle toliko, da bomo ostali do večera! LP, Stanka

ligojna  

član od: 22.12.2003

sporočila: 1501

18. sep 2004 20:17

Vso srečo Lidiji in njeni družini,veliko zdravja. Upam da mislite na to ,da bi mala Dora dobila še kakšnega bratca ali sestrico. včeraj pizza danes pasulj Vesna Leben

Janja  

član od: 10.10.2001

sporočila: 244

18. sep 2004 20:44

Čestitke Lidiji in mali Dori!! Danes: štefani pečenka, pire krompir, zelena solata Janja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti