Lidl

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

6. mar 2008 17:17

Sem probala že praktično vse znamke spodnjega športnega perila, ki se jih dobi, ne bom se spremenila, švicam že od skozi, ampak vsaj ne zapuščam za sabo neprijetnih vonjav. Imam vedno s sabo vsaj vlažilne robce in majico za preobleči.

Kaj me šele čaka, ko bom v tistih letih

Loni Makaroni

mark5  

član od: 4.4.2008

sporočila: 443

15. apr 2008 13:09

No dobro da bo v Kranju odprta še ena trgovina lidl.Meni je všeč ker imajo dobro izbiro sadja in zelenjve po zelo ugodnih cenah in prav je tako da je malo več konkurence da se bo tudi naš najboljši sosed malo potrudil je že tako da moram večkrat obrnit evro če ne mi prehitro uide iz rok mesec je pa le dolg. mark5

Majdina  

član od: 27.9.2007

sporočila: 281

15. apr 2008 13:11

To je res. Mora biti konkurenca. Tudi jaz kdaj pa kdaj zaidem v Lidl in moram rec,da sem kar zadovoljna in za dolocene artikle placam precej manj kot pri sosedu. Majdina

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

15. apr 2008 13:39

jaz pa sem ugotovila,dase Lidl od Lidla razlikuje,.. največ svežega sadja in zelenjave ima tisti v BTC v LJ,... smo malo preizkusili in nekaj kombinirali z Postojnskim ali pa s tem na Rudniku,...v mesecu dni sem ugotovila da je največ in tudi po ceni najugodnejši tisti iz BTc,... anaeva

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

17. apr 2008 22:19

U, Lidl ma ene men ful dobre smokije.. tk so ko pombaer, sam da so sam glave od medvedov.. njamiii.. skos bi jih lahko jedla bannanna

karambola  

član od: 19.11.2007

sporočila: 7

17. apr 2008 22:25

Zadnje čase tudi jaz opažam, da imajo9 vLidlu daleč najboljši paradižnik, motovilec, kristalko, papriko in prav posebej odlične jagode, čeprav v soboto so bile tiste od soseda tudi ocenjene z 5+. karambola

*Alisha*  

član od: 7.11.2007

sporočila: 360

17. apr 2008 23:53

Tud jaz sem ravno prej jedla paradižnik iz lidla (tisti češnjev) in sem mela skos v mislih mmmm kako je dober, na splošno mi je zelenjava in sadje všeč tam, samo redkvice smo pa zadnjič dobili vse od zunaj lepe, znotraj pa črne ampak jih še vedno kupujemo tam, ker so drugače res zelo okusne. Jagode tudi, pa še zelo so ugodne, sem pa imela isto priložnost v soboto probat mercatorjeve in se čisto strinjam s karambolo, takih letos še nisem jedla. *Alisha*

MissLady  

član od: 1.7.2005

sporočila: 811

18. apr 2008 0:15

Jaz imam v ponedeljek namen it kupit žar, ki bo v akciji.

A se vam zdi, da se splača? Je zelo ugoden 25 eur. Bi ga pa rabili za na morje.

MissLady

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

20. jun 2008 11:05

mene pa zanima če je na kulinariki kakšna članica,ki je zaposlena v Lidlu,.. v bistvu me zanimajo delovne razmere in navodila anaeva

Majdina  

član od: 27.9.2007

sporočila: 281

20. jun 2008 11:18

Vceraj sem dozivela v Lidlu v bistvu zame nekaj neprijetnega,a tudi pozitivno presenetljivega. Blagajnicarke izredno hitro delajo in jaz pac po stari navadi sproti pospravljam stvari v vrecke,a sem najveckrat prepocasna. Hitela sem in na eni strani mi je pocila vrecka in bum...ravno oljcno olje je padlo na tla in steklenica se je razbila. Grozaaaaaaaaa... Prodajalka je zakljucila blagajno,poklicala cistilca in mi prijazno ponudila papirnato brisaco,da si obrisem oljno nogo. Prijela je moj vozicek,ga zapeljala na stran in rekla,naj pocakam in mi prinesla novo steklenico olja.Na siroko sem zazevala... Kaj takega? Res vse pohvale! Majdina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

MOJ vrtmalaga
Kaj jutri za kosilo?lisicka
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti