
9. jun 2010 21:33
japaja je napisal/a: |
Ampak Yantares, a niso love handels bolj boki?
No, love handelsov pa ne dam!!![]() |


9. jun 2010 21:33
japaja je napisal/a: |
Ampak Yantares, a niso love handels bolj boki?
No, love handelsov pa ne dam!!![]() |
10. jun 2010 4:48
Yantares je napisal/a: | ||
![]() ![]() |
Precej nova terminologija za to je "muffin top" in se ga da izogniti s pravo številko hlač ali krila. Ker, pokaže se še na tako suhih dekletih (al pa meni
), če imajo (imam) premajhne kavbojke. Ali kopalke, saj je vseeno.
Pa še ena zanimiva statistika, ki nam jo larmajo že vsaj ene 10 let: Ljudje, ki imajo obseg telesa pri popku večji kot polovico višine (brez pet ) imajo dosti večjo verjetnost, da bodo dobili diabetis tipa 2, kot tisti ki imajo okrog pasu manj kot pol višine.
11. jun 2010 22:36
14. jun 2010 8:37
Citiranje mi še ne gre....citiram Vanjo: "Saj se boste režale:Če res tudi sicer vadiš, ti lahko pomaga ena super "neumna" vaja za notranjo stran stegen in za katero ne rabiš drugega kot stol in 4 minute časa. Vzameš stol (nekaj podobnega), sedeš na tla in s stopali zagrabiš noge stola približno 10 cm nad tlemi. S stegnjenimi nogami poskušaš z vso silo "stisniti noge stola skupaj" za 60 sekund. Počivaš 30 sekund in ponoviš 2x. Pa ne zadrževati diha!
Najboljše, za aktivne sta pa tile dve vaji: Ne rabiš nobenih uteži, samo, če jih prvič ali drugič narediš preveč, imaš tak muskfiber, da ne moreš hoditi, sesti, vstati...
Vanja
21. jan 2011 18:13
Živijo! Kupila sem Leg magic vendar pa zraven ni bilo priloženega CD-ja. Ali ima mogoče katera ta CD in ali ga je pripravljena presneti. Povrnem vse stroške, ki bi pri tem nastali. Hvala! LP jermat
25. jan 2011 8:31
Če še nisi dobila kopije, ti jo lahko jaz naredim; pošlji mi naslov na ZS.
LP, V.
12. jan 2012 17:51
joj, jaz bi tudi ful rada mela tale CD, sem našla v kotu garaže tale Leg magic, ki ga je mami kupla že par let nazaj, delala itak ni dost.
Ampak ona kupi vse, potem ji pa "kao" nič ne pomaga ;) itak pa nič ne dela
Vem, da je tema že stara skoraj 1 leto, ampak mogoče se najde kdo, ki ima CD doma in ga je pripravljen presneti.
Hvala
julija08Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.
Kaj jutri za kosilo? | ![]() |
malo za hec | ![]() |
MOJ vrt | ![]() |
Kaj danes za zajtrk | ![]() |
Ločevanje živil 90. dni - 5. del | ![]() |
Lazanja z genovskim pestom, stročjim fižolom in krompirjem
Bučna juha s kokosovim mlekom