Darilo za rojstni dan ?

ropret  

član od: 7.12.2006

sporočila: 26

tema odprta - 20. maj 2007 16:29 | ogledi: 3.485 | odgovori: 9

Ima kdo kakšen dober predlog za nakup darila za osemdeseti rojstni dan moje babice. Dobrodošel bi bil tudi kakšen verz za to priložnost ! Hvala vsem, ki mi boste z vašimi predlogi pomagali.

ropret

juicy  

član od: 21.4.2007

sporočila: 48

20. maj 2007 19:33

Za verze ti ne morem pomagat, ampak za darilo pa mogoče udoben gugalnik ali pa teden v toplicah, če vas več prispeva. jutri je še en dan

ropret  

član od: 7.12.2006

sporočila: 26

20. maj 2007 20:49

Hvala za pomoč, vendar smo samo štiričlanska družina. ropret

nana1  

član od: 3.2.2007

sporočila: 202

20. maj 2007 21:43

Kaj pa kako lepo čipko? nana1

kobra 1  

član od: 15.6.2006

sporočila: 1881

20. maj 2007 21:49

Doma narejeno torto, šopek cvetja in lepo narejeno malo škatljico. Ko ji boste predali ji povejte, da je v njej spravlena vsa vaša ljubezen, ki jo premorete in kadarkoli se bo počutila osamljeno, bolno ali srečno, naj jo vzame v roke in tako boste vedno ob nje.

Ko je moja mami umirala, je prosila (danes je 15 let) naj jo položimo v krsto, ker toliko ljubezni nebi hotela nikoli zapustiti ....

kobra 1

ropret  

član od: 7.12.2006

sporočila: 26

21. maj 2007 15:47

Hvala vsem. ropret

Kristalka  

član od: 31.3.2007

sporočila: 833

21. maj 2007 17:30

Nekaj verzov za voščilo: Hvala ti za radost, srečo, ki si nam jo dala, hvala ti za vsak nasmešek, ki si ga izzvala, hvala ti za tvojo navzočnost dragoceno, hvala za občutek, da skupaj vsi smo eno! ------------ Čas je prepočasen za tiste, ki čakajo, prehiter za tiste, ki se boje, predolg za tiste, ki žalujejo, prekratek za tiste, ki se veselijo, toda za tiste, ki ljubijo, je neskončen. ------------ Jeseni naj še veliko te v življenju čaka, pa zim, poletij in pomladnih dni cvetočih, zadovoljstva, sreče, dni sončnih brez oblaka, od vnučkov pa objemčkov in poljubčkov vročih. Utrip življenja zdaj se bo malo umiril, da lahko boš v miru uživala sadove, s katerimi te Stvarnik do zdaj je obdaril, s katerimi še polnil tvoje bo vrtove. Cvetoča še ostani, kot vrt je tvoj cvetoč, ki z ljubeznijo vsako leto ga neguješ, kajti vse, kar vlagaš vase, vrne se nekoč, največkrat tedaj, ko to najmanj pričakuješ. Imej se rada, kot te imamo radi mi, skrbi zase, da dolgo zdrava boš ostala! Naj bo življenje tvoje veselo, brez skrbi, da brez težav stoletnico boš dočakala. ------------------------------- Babici pa vse najboljše tudi z moje strani. Kristalka

baby girl  

član od: 26.10.2006

sporočila: 103

21. maj 2007 17:57

Lahko ji podarite kakšno uokvirjeno fotografijo iz njene mladosti ali pa fotografijo na kateri je babica skupaj z vašo družino. baby girl

ropret  

član od: 7.12.2006

sporočila: 26

21. maj 2007 18:21

Hvala vsem, dali ste mi nekaj res krasnih idej, ki jih bom uporabila. Hvala še enkrat !!! ropret

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti