Vgradna pečica

neznan uporabnik

tema odprta - 20. mar 2002 16:00 | ogledi: 3.786 | odgovori: 11

Pozdravljeni!

Trenutno z možem kupujeva vgradno pečico (trenutno imava 2 leti star osnoven štedilnik Gorenje s pečico, ki ni nič posebnega). Vem, da je bilo o tem že kar nekaj govora na forumu, pa vseeno. Mi lahko kdo, prosim, svetuje, katera bi imela digitalno uro, izvlečna vodila, ventilator, temperaturno sondo za meso in podobno? Do zdaj sva uspela najti tako od Mieleja (cca 400.000 SIT - odpade), Boscha (cca. 250.000 + doplačilo za vodila) in Gorenja (cca. 100.000), vendar sva slišala, da naj bi bila Gorenjeva narejena precej "šlampasto" (ostro steklo na vratih, ostra izvlečna vodila,...). Zanima me, če ima kdo od vas novejšo pečico od Gorenja in izkušnje z njo.

Hvala za odgovore!

Mojca

TIUBA  

član od: 5.1.2002

sporočila: 157

20. mar 2002 23:04

Imam pečico od Gorenja-Noblesse-belo-vgradno. Imam jo 2,5 leta. Takrat je bil to najnovejši model, ne vem, če so sedaj že nove. Zelo lepa je na pogled, v njej sem že veliko prepekla in sušila in vlagala in sem zadovoljna. Tina

neznan uporabnik

21. mar 2002 14:21

Živijo, tudi jaz imam vgrado pečico Gorenje-noblesse-temno. Super se peče in pa tudi čisti. Stala je cca 72.000,00. Tudi moja je stara približno 2 leti. leja skerjanec

skrlj  

član od: 13.9.2001

sporočila: 24

27. mar 2003 8:50

Jaz pa imam pečico SMEG. Stara je 3 leta pa je bila med tem že vsaj štirikrat v popravilu in še parkrat vmes je nerazumljivo prenehala, pa spet začela delovati. Ker so že vsi serviserji obupali nad njo,smo jo sklenili zamenjati. Zanima me kakšne so vaše izkušnje z znamkami. Ali se splača za Miele dati toliko več kot za Gorenje? Jaz osebno imam namreč slabe izkušnje s hladilniki od Gorenja, in z njihovimi serviserji. Raje dam sedaj 400.00, kot pa da se zopet zafrkavam s kakšno slabo pečico, ki štrajka ravno takrat, ko je polna hiša gostov. LP simi

stella  

član od: 9.10.2002

sporočila: 380

27. mar 2003 9:50

BOSCH IMA ZELO DOBRE APARATE,PRI NAS JE PROBLEM O PRODAJALCIH OZ. DOBAVITELJIH PREJ UVOZNIK AVTOTEHNA ZELO NEPRIJAZNI IN TOGI. SEDAJ MALI GOSPODINJSKI APARATI NAZARJE ZA FIZIČNE OSEBE JIM NI MAR. TAKO, MI KUPUJEMO MIKROVALOVNO PEČICO VIŠJEGA CENOVNEGA RAZREDA IN JO BOMO VZELI KAR PRI TEHNOUNION, KI SO ZELO PRIJAZNI. PA NAJ BOSCH IMA SVOJE APARATE. KO BOMO V EU BO VSE LAŽJE! stella

anja  

član od: 2.9.2001

sporočila: 1431

27. mar 2003 11:56

Naslednji mesec pri plači se bova tudi midva odpravila po nakupih za novo pečico. Nekako kar mislim ostati zvesta naši slo firmi Gorenje, vendar pa vseeno nisem popolnoma prepričana. Seveda si želim vgradno pečico s hladnimi vrati, zmogljivo in kar se da enostavno upravljanje z njo, da ne bom brez prospektov še pri peki štrudla čisto zmrznila. Vidim da ste kar zadovoljne z Gorenjem, se pravi ga priporočate? Lep pozdrav!

tanjam  

član od: 2.9.2002

sporočila: 159

27. mar 2003 13:47

Predlagam, da si pogledate še Elektoluxsove vgradne pečice. Cenovno so med Miele in Gorenjevo. Sama sem tako kupila decembra. Pred tem sem dva meseca primerjala vgradne pečice. Prodajalci so mi svetovali, da naj vzamam Elektroluxovo. Sama sem zelo, zelo zadovoljna. Imam model 6630. Nima izvlečnih vodil in sonde za meso. Kar se tiče izvlečnih vodil in sonde za meso, sem ju tudi sama želela imeti, vendar sem se odločila da je brezveze plačati 50.000,00 sit več, da bi imela model 6690 kateri to ima. . Vrata pečice varujejo 4 plasti stekel, tako, da so vrata med pečenjem hladna. Ima digitalno uro ( nastavite kdaj se pečica sama vklopi in kdaj sama izklopi),ventilator,. Čau, Tanja

SALOME  

član od: 9.12.2002

sporočila: 4

27. mar 2003 13:56

Jaz imam vgradno Gorenjevo pečico dva meseca in sem z njo zelo zadovoljna. Kupila sem jo v Big Bangu za 100.000 SIT. Ima izvlečna vodila, termo sondo, ki je še nismo uporabljali, digitalno uro, ventilator. Npr. pizza se lahko peče v treh nivojih hkrati in je pečena v 15 minutah. Ima tudi funkcijo lahkega čiščenja, ki pa v resnici ni dosti drugačno od čiščenja katerekoli pečice. Drugače sem pa šele s to pečico dobila veselje do peke peciva. Lep pozdrav.

romi  

član od: 2.8.2002

sporočila: 27

27. mar 2003 14:18

Pozdravljeni! Jaz imam Electroluxovo pečico 6696 in sem zelo zadovoljna z njo. Ima izvlečna vodila in sondo za meso, ki pa je še nisem uporabljala. Tudi jaz sem kar nekaj časa porabila za primerjanje aparatov za kuhinjo in na koncu sem se odločila za Electrolux in moram reči, da sem z vsem zaenkrat zelo zadovoljna. Z Boschem je očitno še vedno problem (sama sem hotela najprej kupiti pri njih, pa je bil velik problem z dobavo, ker se je menjal uvoznik). No, na koncu me je prodajalka v Big Bangu potolažila, da je Electrolux boljša odločitev, ker bi pri Boschu za kakšnih 40% več denarja dobila precej manj funkcij pri aparatih. Lep sončen dan vam želim, Romana

skrlj  

član od: 13.9.2001

sporočila: 24

28. mar 2003 16:56

Ali ima kdo kakšne izkušnje z znamko Whirlpool? LP simi

anja  

član od: 2.9.2001

sporočila: 1431

1. apr 2003 20:13

Sporočam vam, da sem včeraj kupila pečico, Gorenje Piniferina, in pravkar smo jedli prve izdelke -pizzo po receptu J. Oliverja in to tako fenomenalno, da se reče! Po istem receptu sem pred meseci spekla pizzo v mamini navadni pečici pa ni bilo ravno ok! Tako sem navdušena, da ne morem povedat! Tudi testo sem vzhajala v njej in res je super! Hvala za vse nasvete! Anja Lep pozdrav!

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti