Album in zbirka

Scorpy  

član od: 3.2.2006

sporočila: 335

22. mar 2007 18:35

joj, kakšne umetnice ste!! hehe, še dobr, da moji domači tega ne vidijo, ker kar naprej mene hvalijo kok lepe pa dobre torte delam, pa še pol tok fejst ne zgledajo kot vaše :) Je pa kuhanje in peka eno veliko veselje in ravno razmišljam, da si moram nabavit še kakšne kuhinjske pripomočke, da bom pol lahko tud jst lahko lepše ustvarjala... je pa potreben tudi talent, seveda, tole tukaj so prave mojstrovine - že kar umetnost. Scorpy

DUŠANKA  

član od: 12.7.2005

sporočila: 2039

24. mar 2007 14:09

Recepte spravljam v fascikle v polivinilaste u-mape z obveznimi opazkami, kako mi je uspelo in kako nam je všeč, tako da vem za drugič, kako in kaj. Te polivinilaste mape so res v redu, saj se potem recept valja po pultu, pa mimogrede kako packo dobi, polivinil pa samo pobrišem, pa je spet čisto.

Hotela sem pogledat albume, ki ste jih navedle, pa se mi nekateri sploh ne odprejo. Poizkusila sem odpreti tudi mojega, ki ga je Jankica napisala, pa ni šlo, zato dajem še enkrat link - morda bo katera želela pogledat. Slike res niso tako lepe, ampak meni je važno, da vem, kako je izgledalo in se spomnim, če je v redu ali ne preveč, kadar hočem kako stvar ponovno delat.

http://dusanka.moj-album.com/album/3442482/

Stana.r je pa res taka mojstrica, da ji ni para, pa še ogromno peče - res je kaj videt v njenem albumu.

 

Dušanka

kobra 1  

član od: 15.6.2006

sporočila: 1881

24. mar 2007 16:46

Smkr, jaz pa v sem celo življenje mislila, da znam dobr pečt.

Vse pohvale !!!!

Jasna, ali lahko zaupaš recept za  (je marcipan??) in miške v siru. Ko je bil mlajši sin majhen je " ementalcu vedno rekel "mišji sir "(po risanki iz Mišek na luni). Z veseljem bi ga presenetila za RD koncu leta.

 in res ste

 

kobra 1

aknelab  

član od: 22.11.2006

sporočila: 288

24. mar 2007 16:53

Wau, zelo zelo lepo, JasnaLekan. Kar nekaj izvrnih idej in kup vprašanj. S čim okrasiš srčke in išlerje? aknelab

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

24. mar 2007 16:56

kobra 1 je napisal/a:

Smkr, jaz pa v sem celo življenje mislila, da znam dobr pečt.

..................................................................................................................

................................................................................................................. 

 

kobra 1

Pečt že, sem mislil, da znam lepo naredit, dokler nisem videl slikice od stane r. 

ežoj

kobra 1  

član od: 15.6.2006

sporočila: 1881

24. mar 2007 17:11

Natanko tako ežoj! kobra 1

JasnaLekan  

član od: 23.12.2004

sporočila: 23

24. mar 2007 18:39

Prašički so iz take mase, kot so ježki ( biskvitni ostanki,maslo,pomarančni sok ,malo ruma) in obliti s pobarvano belo čokolado, miške v siru so z marcipana , išlerje in srčke krasim s čokoladnim oblivom ,ki ga kupim v Črnučah ali v trgovini " Sve i svašta " v Zagrebu in ,da niso dolgočasni,dodam še kakšno rožico iz marcipana ali ticino mase. JasnaLekan

ena mš  

član od: 18.11.2006

sporočila: 1184

25. mar 2007 11:20

Ampak ste pa majstrice. Komaj čakam , da grem v penzjon. Upam, da me pred penzjonom to ne bo minil. ham-njam

stana.r  

član od: 28.11.2004

sporočila: 2909

25. mar 2007 11:56

Meni so vsi albumi čudoviti! Prav užitek je gledat kaj vse ustvarjate stana

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti