Stanovanje na obali

iri  

član od: 12.11.2001

sporočila: 247

tema odprta - 22. feb 2007 9:04 | ogledi: 2.000 | odgovori: 6

Več ljudi več ve.

Naša dva tamlada bi rada odšla na svoje , v podnajemniško stanovanje v Koper , Izolo.

Vse se oddaja samo do junija, potem te postavijo na cesto, ker je rezervirano za turiste.

Na Kulinariki ste tudi Primorci, jima lahko pomagate ?

Hvala že vnaprej.

Kalipso  

član od: 29.8.2006

sporočila: 199

22. feb 2007 9:51

podnajemniška stanovanja na obali se iščejo čisto na enak način kot drugje, torej poglejte po študentskih servisih, salamonovem oglasniku, internet- predvsem obala.net in podobno in potem klicat in gledat in klicat in gledat....mogoče boste imeli srečo in boste našli tudi kje, kjer ni treba ven čez poletje (tudi takšni so). držim vam pesti da boste našli in ne bo preveč drago :) goga sam da se kuha..

Anouk  

član od: 24.2.2006

sporočila: 98

22. feb 2007 10:56

V Kopru lahko pogledate na ŠOUPu (zraven restavracije Storia). Veliko oglasov pa se najde tudi na FHŠ (Fakulteta za humanistične študije), ki je sedaj v novih prostorih na Titovem trgu; na menedžmentu, pedagoški... Treba pa je vedeti, da so stanovanja oz. najemnine na Obali velikokrat dražja kot v Ljubljani. primer: Garsonjera v centru Kopra 360EUR + stroški. (to je bil oglas, ki sem ga nedavno vidla in me je kar presenetil) Lp in veliko sreče pri iskanju Sporočilo je spremenil(a) Anouk dne 22. feb 2007 10:56:47

giorgio401  

član od: 5.10.2006

sporočila: 120

22. feb 2007 11:00

za moje stanovanje v Piranu v izmeri 60 m2 dobimo za najemnino 350eu pa se za to misiva da je malce drago... iri mal se pozanimam , ce pa kaj izvem sporocim laurapazzini

iri  

član od: 12.11.2001

sporočila: 247

22. feb 2007 11:16

Hvala vsem in se priporočam.

fresh  

član od: 4.5.2006

sporočila: 1856

22. feb 2007 11:32

Iri, preveri v Izoli, v Amfori. Tam je še cel kup praznih stanovanj. Znalo bi se kaj tudi oddajati! fresh

Kalipso  

član od: 29.8.2006

sporočila: 199

22. feb 2007 13:42

ja ampak amfora pa ziher ni poceni, sicer je pa odvisno koliko si lahko privoščite če sta mobilna (z avtomobilom), lahko pogledata tudi na lokacijah, ki so stran od centra (ala Šared, Korte - Izola ali kej podobnega zraven Kopra). sicer potrebuješ kakih 5-10 minut z avtom (odvisno kam greš), amapk je ziher bolj ugodno. sicer je pa na obali brez avta kr ena lepa zajbancija, ker so mesta glih toliko blizu, da je nekaj tu, nekaj tam, hkrati pa so toliko narazen, da ne moreš iti peš. lahko uporabljaš kolo, ampak ne pali vedno na internetu je po moje še največ - obala.net lp sam da se kuha..

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti