Kam na večerjo?

neznan uporabnik

tema odprta - 3. feb 2002 19:45 | ogledi: 3.498 | odgovori: 3

Dragi forumovci!

Vem, da je bilo že veliko podobnih prošenj, pa vendar.

V sredo bom svojo družino peljala na večerjo, ker je spet prišel tisti dan v letu, ko bom za leto dni starejša. Problem pa je v tem, da ne vem kam?

Zelo bom vesela, če mi boste lahko svetovali kakšno gostilno ali restavracijo na Gorenjskem, katero ste obiskali in vas je navdušila. Glede izbire jedi ni nobenih ovir, če pa imajo kaj posebnega - še toliko bolje.

Že vnaprej hvala za vaše predloge in lep pozdrav!

Kristina

matjaž  

član od: 13.1.2002

sporočila: 1059

3. feb 2002 19:57

Hojla! Meni se zelo dopade hrana pri Posavcu v kraju Posavec na gorenjskem! Že pred leti sem pri njem jedel v "tastari gostilni", lansko leto pa sem v novi bil nadvse zadovoljen. Tudi prijaznost je v tej gostilni na nivoju. Naslednja lokacija po mojem okusu je gostilna Marinšek v Naklem. Vse na nivoju hrana, ambient, sanitarije, prijaznost. Na Bledu gostilna Planinec. V Begunjah gostilna Avsenik. V Radovljici Linhartov Hram. Še veliko jih je... Ne nisem Gorenc, da ne bi slučajno mislili, kako hvalim svoj konec Slovenije. Doma sem iz posavja, a v slovenske gore veliko zahajam in se vedno vračam zelo lačen iz gora. Tako, da potem domov grede spoznavamo kulinarične lepote slovenije. Matjaž Gomilšek

neznan uporabnik

3. feb 2002 20:48

Draga Kristina! Absolutno priporočam vodič po slovenskih gostilnah , restavracijah in turističnih kmetijah Konzum 2001, ki ga je izdala Mladina. Ata Ilovar je do zdaj s svojimi ocenami lokalov še vedno zadel! Helena

Venturini  

član od: 29.1.2002

sporočila: 1693

10. feb 2002 19:31

Halo! Za moje pojme je gostilna Lectar prva liga. Je res malo dražje je pa tisto, kar dobiš zelo okusno. Se splača. >pa dobro se je prej naročiti oz. rezervirati mizo. LP Saša-Aleksandra Venturini

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti