Pohvala

neznan uporabnik
tema odprta - 16. nov 2000 13:16 | ogledi: 1.690 | odgovori: 2

Pozdravljeni!

Tudi jaz sem navdušena nad veliko izbiro receptov, pa tudi šale z užitkom preberem in se nasmejim. Pohvalno je tudi to, ker lahko vsak napiše svoje mnenje. Še to: Čeprav sem stara šele 14 let sem s pomočjo vaših receptov naredila že marsikaj okusnega. Le tako naprej!

Mateja

neznan uporabnik

16. nov 2000 13:16

Veseli nas, da tudi mlajši bralci najdejo kaj zanimivega in da že preizkušajo kulinarične spretnosti. V prihodnosti nam pa le pošlji tudi kakšen svoj recept, ki si ga boš spomnila. Jernej

marjanap  

član od: 12.8.2003

sporočila: 40

10. feb 2004 7:44

Tudi jaz se pridruzujem vsem pohvalam. Najbolj pohvalno je to, da je na tej strani poskrbljeno za manj vesce kuharje in kuharice. Z vodenjem korak po koraku, tudi meni uspe kaj skuhati in se vam zahvaljujem, da ste mi dokazali, da ni kuhanje eno mucno opravilo. Nisem ravno med najbolj mladimi, bolj srednjimi, in za naso prehrano je do sedaj vedno skrbela mama. A ko se zgodi,da izgubis starse, ugotovis, da ne znas kuhat. Vse kar je prej izgledalo najpreprostejse, se pri samostojnem kuhanju zdi nemogoce. So tudi stvari, zacimbe itd. za katere prvic slisis in brez sramu, da si tak neved, ljudi povprasas za pomoč. Hvala vsem. Marjana Puhman

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti