Kava z mlekom

Lunika  

član od: 30.8.2004

sporočila: 254

16. maj 2006 11:52

Tudi jaz sem se kavi odrekla in zdaj pijem pravi čaj. Očitno imam preobčutljiv želodec in mi kava nikakor ni šla. Poskušala sem jo piti brez mleka, ampak se je nikakor nisem mogla navadit (grenkobaaa... fuj!). No, preden sem "pogruntala" pravi čaj, sem se kar dolgo matrala s kavo in ves čas me je po malem bolel želodec. Vmes sem kdaj spila kakšen "power drink", ampak to je tudi zanič in povrh vsega čista kemija. Čaj je pa povsem druga zgodba. Na začetku praktično ni bilo efekta, bila sem zaspana, nič se mi ni dalo, ampak sem vztrajala. Po dobrem tednu pa sem začutila, da "prijemlje" in zdaj me prebudi tako kot me je prej kava. Želodčne težav ni več. Jupi! Lp, Tina

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

16. maj 2006 12:08

Tudi jaz sem na pravem črnem čaju zjutraj. Še leta nazaj, ko sem pila kavo, me je bolela glava, če sem jo kdaj pozabila... Jaz pa se ne želim zasužnjiti in grem rada brez obveznosti kam pa naj bo to podaljšan vikend, dopust... Čaj z lahkoto izpustim, ga niti ne pogrešam, če kam grem. To mi je najbolj fino... Sporočilo je spremenil(a) lidka dne 16. maj 2006 12:09:19

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti