Katerega gospodinjskega opravila ne marate?

barbra  

član od: 9.8.2002

sporočila: 355

21. mar 2006 23:09

Meni je od vsega najbolj zoprno sesanje prahu. Prisegam, da je to "moško" opravilo, ampak moj mož tega ne ve... Vse ostalo pa rada počnem, da le imam čas. Barbra

VilmaS  

član od: 10.10.2003

sporočila: 1067

22. mar 2006 6:15

Zoprno mi je čiščenje gorilcev plinskega štedilnika, ker imam potem vse prste razžrte. Z rokavicami mi pa nekako ne potegne, ker ni pravega otipa... Še dobro, da to ni dnevno opravilo. Le zakaj sem bila starokopitna in še škrt povrhu, da nisem kupila steklokeramične plošče? V.

PACKA  

član od: 23.9.2003

sporočila: 344

22. mar 2006 6:38

Brisanje prahu in pospravljanje - zoprno za umret. Oken ne perem, ker sem skoraj padla iz tretjega nadstropja. Sedaj mi to dela ena ženska. Likanje je znosno, prav tako pomivanje posode, saj zaenkrat stroj še brezhibno deluje:))) Obožujem nakupovanje. Vendar žal zadnje čase nimam dosti časa, tako da.... PACKA

stella  

član od: 9.10.2002

sporočila: 380

22. mar 2006 7:12

Likanje

miha-ela  

član od: 6.10.2005

sporočila: 150

22. mar 2006 7:21

Hojla! Kaj naj rečem? Kuham in pečem neznansko rada, pa tudi rada jem, kar se ne skriva Likanjeee, pospravljanjeee in čiščenjeee pa je moja nočna mora, da ne govorim o čiščenju kopalnice. Kupujem pa zelo rada. Tudi na vrtu rada kaj postorim. Pa kaj morem. Vsega se je treba lotiti, pa čeprav z veliko težavo. Strinjam se z Barbro, da je sesanje "moško" opravilo, ampak tudi moj mož tega ne ve LP Miha-ela miha-ela

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

22. mar 2006 7:41

Najbolj grozljivi opravili sta nakupovanje hrane in sesanje. Nasploh sta mi pri srcu samo dve opravili, pranje in likanje, pogojno pomivanje oken. Vse ostalo je pa na negativni listi. sem pa zaradi službenih obveznosti skrčila na minimum vsa opravila. Vsake toliko malo počedim, da se ne bova utopila v svinjariji. Ampak bo bolje. bo prišel čas, ko bom imela več časa za gospodinjse posle. mimika

galyka  

član od: 13.10.2004

sporočila: 992

22. mar 2006 8:41

Pomivanje posode!! Komaj čakam da se preseliva, ker v tej kuhinji ni prostora za pomivalni stroj. Meni je v bistvu sesanje, brisanje prahu ipd. mentalna sprostitev (beri ne mislim zraven). Ne vem pa kaj bo ko pridejo otroci... lp, Marija

Dolores  

član od: 20.6.2005

sporočila: 1304

22. mar 2006 8:43

Pospravljanje in sesanje, pa občasno tudi polnjenje in praznenje pomivalca, to so pri nas moška opavila. Jaz rada kuham, pa jem tudi, perem še kar, likam pa težko, ker sem včasih likala pred televizijo, sedaj pa mi ni več do nje, pa je tudi volja za likanje precej upadla. Ampak, če moraš ... je vseeno težko. Najraje pa prčkarim okrog hiše. Obrezujem, urejam, ustvarjam, sadim ... Ko enkrat gem ven, me zlepa ne dobijo nazaj, da kaj skuham. Takrat so kakšne ekspresne variante na vrsti. Lp Dolores

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

22. mar 2006 9:15

Ne maram šivanja, rajši kupim novo spodnjo majco, kot da se lotim" krpati" luknje pod pazduho. lp

ovcka  

član od: 30.8.2005

sporočila: 66

22. mar 2006 9:18

Likanje...... Bljah! Ne vem, že od začetka mi ne diši pa sploh ne vem zakaj. Najhujše mi je likanje srajc. A je kaj čudnega, da nimam nobene. Najrajši nakupujem. Mojemu partnerju je to največja muka. ovcka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti