Dormeo

tasau  

član od: 24.8.2005

sporočila: 196

1. feb 2007 12:01

Župca, najbolje da greš v trgovino, kjer imajo več različnih primerkov vzmetnic in se" vržeš" na vsako. Ker ima vsak svoj okus kaj se mu bolj prilega. Mislim, da boš kmalu ugotovila: tale ni zame, aha tale je boljši,....,tega hočem. Aja, pa cena je tudi pomembna. Mislim, da sta cena in kvaliteta pri vzmetnicah kar v sorazmerju. Lp tasau

cherry  

član od: 5.6.2006

sporočila: 409

1. feb 2007 12:04

Vanja, pri mojem starem (enojnem) Dormeu so se tudi zečele delat te "reže" v prevleki. Če bi napisala reklamacijo, bi ti ga takoj zamenjali - ne glede na veljavnost garancije. Nam je gospod, ki je pripeljal nov dormeo, rekel, da je ta serija imela serijsko napako v prevlekah in da so jih že ogromno zamenjali. S tistim novim in s tem dvojnim, ki ga imava s fantom zdaj, ni nobenih težav. Spim v redu, nekega povečanega potenja tudi nisem opazila. Meni osebno definitivno boljše od kakršnega koli vzmetenega ležišča. cherry

ferda  

član od: 1.10.2003

sporočila: 280

2. feb 2007 16:53

tako kot pravi tamara okoli 500.000 odvisno kako hočeš variant je dosti. predreti jo pa res ne moreš( razen pri sexu če mož kiksne!!!!) HA HA saj se hecam pa mene je tudi križ matral zdaj pa sploh ne vem da ga imam kajti prej nisem mogla zaspati na hrbtu ker me je bolelo čez pet min. je pa dobra primerjava koliko časa se voziš v avtu in koliko ga plačaš in koliko časa spiš in koliko plačaš za posteljo? pa da o higieni ne govorim to posteljo samo obrišeš pa je pri jogiju je pa drugače. samo za primerjavo čao čao

Winnie  

član od: 14.12.2006

sporočila: 116

8. mar 2007 20:06

Tudi jaz imam dormeo že nekaj let (cca 3-4). Na začetku sem bila zelo zadovoljna, prava trdota, lepo se je ugrezal, sedaj pa ne več. Namreč na moževi strani se je "ugreznil" in ni obdržal oblike kakršno bi moral. Mož nima več kot 85 kg, pa vseeno. Kaj bi bilo šele da bi imel 120 kg??? Ko se nagnem na njegovo stran se mi kar ugrezne. Mislim, da drugič ne bom več kupila Dormea!! Winnie Sporočilo je spremenil(a) Winnie dne 08. mar 2007 20:19:39

lili_stef  

član od: 18.1.2007

sporočila: 183

8. mar 2007 21:44

Jaz sem kupovala lani poleti jogi. Nameravala sem kupiti dormeo vendar sem slišala veliko reklamacij, tako da sem potem izbrala meblov hospital super-T jogi.Razlika je bila ogromna. En teden nisem spala nič, ker mi je bil pretrd, sedaj pa spim kot dojenček. Opažam pa da potrebujem manj spanja in vstajam spočita.Super je. lili_stef

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti