Dormeo

Nincica  

član od: 3.12.2004

sporočila: 17

8. apr 2005 14:24

No naj še jaz povem svojo izkušnjo. Tudi jaz ga uporabljam že eno leto in mi ni žal, da ga imam. Sicer sem enega že zamenjala, ker pač nisem bila zadovoljna s tem, da so se nitke po jogiju trgale in so mi ga brez problema zamenjali, ker naj bi to bila serijska napaka, tako da ni poblem v garanciji in pritožbah, ker vse upoštevajo. Imam pa zelo probleme z išiasom in morm rečt, da vsakič, ko začutim, da me bo zagrabilo se uležem in itak zmasiram, ampak naslednji dan je o.k. Sej boste rekli to je ena plačanka, ampak nisem, sem zeeeelooo nasprotovala nakupu Dormea, ampak potem sva se s partnerjem odločila za nakup in tudi za njihove letvice, da si naštimaš trdoto in je. Priporočam ga vsem, vsaj iz mojih dobrih izkušenj povedano,... Nina Nincica

ZLATA  

član od: 31.3.2005

sporočila: 100

8. apr 2005 14:37

Tudi mene je pogosto bolel križ, že ko sem zjutraj vstala iz postelje (postelja je bila šlarafija). Pa sem kupila jogi iz latexa. Ne dormeo ampak nekaj drugega ( če se ne motim sembela) in podlaga so letvice. Moram se pohvaliti, sem zelo zadovoljna. Tudi če me boli križ in ko grem spat, se skoraj vedno zbudim brez bolečin, oz. so manjše. lp ZLATA

ajta  

član od: 4.4.2004

sporočila: 91

9. apr 2005 11:06

DORMEO JE ZAKON! Imam težave s hrbtenico in s spanjem nasploh. Odkar imam Dormeo, pa spim resnično kot angelček. Ne morem sicer rečt, da me hrbtenica ne boli; dejstvo pa je, da se zjutraj ne zbudim več trda in neprespana. Upoštevajte moje in meni podobna mnenja in ne razmišljajte. Dormeo je meni res super. Lep dan

vcibej  

član od: 31.1.2004

sporočila: 1264

9. apr 2005 11:55

Se še kdo spominja spanja na ličkanju? In pokrit z pravo pernico. O sanje...... Moja otroka sta spala na ličkanju do " velike postelje". Pa razmišljam kako bi zdaj to naredila. Dela pa je dela... Lumpica

biba  

član od: 26.10.2004

sporočila: 542

9. apr 2005 14:12

Tudi pri nas imamo doormeo in smo zelo zadovoljni. biba

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

10. apr 2005 20:59

jaz pa mislim, da bi bili jogijo dormeo lahko občutno cenejši, če ne bi bilo tolikokrat njihove reklame na televiziji??? se mi zdi čista potrata denarja... ker sem na porodniški, me zelo jezijo njihove poluren reklame. ne vem, koliko stane minuta oglaševanja na tv, ampak, verjetno ni poceni... še bolj me jezi, ker so dormeo reklame kar na dveh programih naenkrat. noro. tako da preklopim slovenske programe, in grem na kabelsko... kako dobri in kvalitetni so, pa res ne vem in me tudi ne zanima.

anitae  

član od: 21.8.2004

sporočila: 114

10. apr 2005 22:31

OJ! Sem ena od tistih ki se zjutraj zbudim naspana,kupila sem Dormeo in ni mi žal.Tudi moj mož se je privadil in ga več nebi zamenjala.Kar se pa tiče obračanja jogaja je pa tako;jogi se mora občasno "zasukat" (kje so noge je naslednjič glava) in NE obrnit. LP Anita

megi  

član od: 9.10.2001

sporočila: 334

11. apr 2005 7:03

Ja Lupinica jaz sem še spala na ličkanju. Ličkanje si vsak dan prerahljal in potem bufff v posteljo . Pravi užitek je to bil. martina

Zvončica  

član od: 20.7.2006

sporočila: 170

5. okt 2006 10:08

Pravijo, da edino na vodni postelji spiš brez pršic. Midva z možem imava klasično zakonsko posteljo in jogi 180 x 200 in dobro spiva. Zvončica

vanjatajnsek  

član od: 6.6.2005

sporočila: 1704

5. okt 2006 10:54

Sem že komentirala na tem forumu, ko so bile teme "jogiji" in bom zopet. Midva imava Dormeo 180 x 200 - obupno trd. Kot, da spiš na deskah. Ma tud nič se ne ugrezne, da bi podprl hrbtenico. Zjutraj si ves zlaman, boli križ,.....Morda bi morala biti težja - namreč jaz. Še pomislek glede obračanja - jogiji imajo ponavadi letno in zimsko stran - torej ga je "potrebno" obračat. Pa še to - tudi jaz se velikokrat zbudim vsa premočena, tako da - ko bo nekaj denarja viška boma definitvino kupila nov jogi - enojnega - ga je lažje postiljat, pa še robov ni vmes - zna motiti. Hmmmmmmm lp, vanjatajnsek

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti