Dormeo

DanaS  

član od: 23.2.2003

sporočila: 391

7. apr 2005 19:37

Midva sva tudi kupila Dormeo. Najprej sva imela en izredno neudoben jogi in sva se pač, glede na reklamo, odločila, da poskusiva. In je razlika očitna. Meni so trši jogiji všeč in ta se res lepo prilagodi telesu. Vem, da zvenim, kakor, da reklamiram, samo je res :) lp Dana

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

7. apr 2005 20:19

Hej župca! Moji nasveti so... Če bosta na postelji spala dva, potem ti kot prvo stvar svetujem, da kupiš dva ločena jogija in glede na težo posameznika izbereta ustrezno trdoto. Kolikor sem se poučila, ko sva s fantom tudi sama kupovala jogije (ker se mu posedajo vratna vretenca, mora obvezno spati na hrbtu, brez vzglavnikov,..... in odkar je začel to prakticirati, ga ne boli več glava niti nima otrdelega vratu in ramen), je za manjše in "lažje" osebe bolje, če si kupijo mekejši jogi - čeprav stara zdrava pamet pravi, da je najbolje spati na lesenih deskah! Ko se navadiš na nov jogi, bo tudi mehkejši uredu. Da pa so številni imeli probleme z Dormeotom je - spet po moje - razlog v tem, da je bil ali pretrd za njihovo višino/težo ali pa, da so pred tem imeli zelo drugačen jogi (mogoče bolj mehek ali pa bolj trd). Glede na to, da imajo pri Dormeotu garancijo, da ga lahko vrneš, če ti ni všeč, ti svetujem, da probaj. Mogoče boš med tistimi, ki jim ustreza in boš dobro spala po še kar ugodni ceni. Če pa ne bo tako, ga boš pa preprosto poslala nazaj in šla v Meblo po njihovega Jogija - v zadnjem času so zelo razširili ponudbo različnih vrst jogijev (na vzmeti, lateks, kokos,.... - ne delam jim reklame, le poglobila sem se v zadevo zaradi fantovih zdravstvenih težav). Aja, še en argument, zakaj kupiti ločena jogija je tudi ta, da je za dolgo "zdravje" jogija dobro, da se ga vsaj parkrat na leto obrne. Torej če imaš ločena jogija, boš to lažje naredila. Upam, da sem kaj pomagala. Želim ti uspešen nakup in dobro spanje, Tjas

blenkuš  

član od: 25.4.2004

sporočila: 50

7. apr 2005 21:54

Pri Dormeu je še najboljša stvar Martin Strel. Sva ga z žano imela na " probi ", pa sva rekla no ja O.k pa sva ga kupila.. Navadna pardon izrazu, jajca so to.Ne vem kdo jim sploh dovoljuje delati reklamo za kao nek zdrav spanec. Sva potem kupila rajši ( čeprav je precej dražje, a se splača ) vodno posteljo. Učinek je tak, da me je prav strah kdaj bo jutro, namreč tako odlično se spi na njej. Pa lep spanec želim De gustibus non est disputandum danilo blenkuš

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

8. apr 2005 6:51

Jaz sem v prejšnjem stanovanju imela lateks, sedaj imam nek navaden jogi. Razlika je očitna. Lateks mi ni bil všeč, ker sem imela občutek, da ko je v stanovanju hladno, je zelo hladen in neprijazen, ko pa je bilo v stanovanju toplo, pa je bil zelo vroč. nemalokrat sem se zbudila popolnoma premočena. Mimika

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

8. apr 2005 7:24

Župca! Mislim na klasično debelo vzmetnico. Z možem sva imela Dormeo 180 x 200 in ga vrnila, mož sploh ni mogel spati, jaz pa tudi težko. Svetovali so mi v trgovini s pohištvom. Ni ravno znamka "jogi", če te zanima, bom doma pogledala. Je medicinska vzmetnica, ne pa iz povsem naravnih materialov, kot npr. kokos. Vzela sva dve vzmetnici in res zelo dobro spiva. Želim, da si najdeta tako vzmetnico, da bosta zadovoljna. Sicer pa, če te mika Dormeo ga kupi in če ne bosta zadovoljna, pa ga vrnita. Ni nobenih problemov z vračilom, midva sva vrnila po več ko mesecu, ker sem mislila, da se bova vendarle navadila, pa so vseeno vzeli brez pripomb nazaj in hitro vrnili denar.

Študentka1  

član od: 31.5.2004

sporočila: 91

8. apr 2005 8:58

midva tudi uporabljava Dormeo (180x200) že dobro leto in pol, pa nisem ravno najbolj zadovoljna... ampak ne zaradi samega spanja, pač pa zato, ker je spremenil obliko in spiš potem na njem kot na "hribu" in se ti zdi da visiš na eno stran... /ne vem kako drugače naj to razložim... me zanima garancije ima sicer se mi zdi 12 let?? ga lahko še vedno reklamiram? obračat ga ne smeš, ker ima samo na zgornji strani to plas proti pršicam.... in antistatiki... prosim za nasvet... hvala in lep dan! Studentka1

suzanar  

član od: 29.1.2004

sporočila: 458

8. apr 2005 11:37

Tudi moj stari jogi kar kliče po zamenjavi in sem razmišljala o Dormeu. Me veseli, da je bila ta tema odprta. Dormeo odpade. Suzana

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

8. apr 2005 12:09

Studentka, reklamiraj! In to cim prej, zakaj bi slabo spala. Z 12-letno garancijo ti ga morajo brez pogajanj zamenjat. Tjas

izid  

član od: 31.8.2004

sporočila: 261

8. apr 2005 12:22

No pa se moje izkusnje z dormeo jogijem. Kupila sem dva jogija 90x200 pred 3 leti. Soprog od prvega dne spi kot ubit, jaz sem pa imela vsaj pol leta problem, da sem se ga navadila (sem ustrajala). Zvecer, ko se ulezem imam zelo prijeten obcutek, kot bi lezala v mehki travi, neznam opisat. Nikoli se ne zbudim prepotena in tudi kaksnih ostankov prsic nisem opazlia, bistveno manj me boli hrbet, kot me je prej , ko sem se imela navaden mehkejsi jogi . Po treh letih uporabe je ravno take oblike kot prvi dan. Za nakup sem odlocila po prijateljicinem priporocilu. Ni mi zal.

dj  

član od: 14.1.2003

sporočila: 445

8. apr 2005 14:17

Popolnoma se strinja s Tjaš. Jogi moraš enostavo sprobati. Hvala bogu, da eni nudijo možnost vračila. To moraš vsekakor izkoristiti. az sem po operaciji hrbtenice nabavila novo vzmetinico in sicer od Mebla - Medical. Pred tremi leti je enden stal 68.000 sit. Mož je presrečen, meni pa ne odgovarja. Samo tukaj nimam možnosti vračila. V vsakem primeru pa morata imeti obvezno vsak svojo vzmetnico. Teža pri ljudeh je različna, prav tako način spanja in obračanja. Spanje pa naj bi bilo namenjeno počitku in če te moti partnerjevo obračanje ali če je težji, ti še tako dobera vzmetnica ne bo pomagala in ne boš naspana. Veliko sreče pri nakupu.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti