Dobra gostilna

Pehta  

član od: 3.4.2005

sporočila: 9

tema odprta - 4. apr 2005 9:23 | ogledi: 6.525 | odgovori: 9

Pozdravljeni!

Več glav več ve...torej mi lahko kdo predlaga dobro gostilno za praznovanje 50. rojstnega dne. In sicer gostilna naj bo v/ali okolici Kranja, ima naj posebno sobo za cca. 20 oseb v kateri se bo dalo tudi plesati in bo prostor za muskontarje. Seveda mora gostilna imeti tudi dobro in okusno hrano :)

Hvala za odgovore in lep pozdrav!

Pehta

Pehta

biba  

član od: 26.10.2004

sporočila: 542

4. apr 2005 14:38

Gostilna Ančka v Šenčurju. Tam imajo dovolj prostora, so ustrežljivi in imajo zeloo dobro hrano. biba

n24  

član od: 12.5.2003

sporočila: 76

5. apr 2005 7:16

Predlagam Brunarico na Kokrici. Tam je praznoval moj oče, sami smo najeli muskontarje in plesalo ter jedlo in pilo se je pozno v noč. Nataša

Dusano  

član od: 29.9.2001

sporočila: 322

9. apr 2005 13:39

Marinišek Naklo,imajo okusno hrano in niti ni tok drago , ali pa Križ pri Komendi gostilna Čubr , hrana odlična ali pa gostilna ko prideš iz Lj v Kr pred laboram na desni , imena se sedaj ne spomnim .... in še bi se našla kera.. o okolici Kranja jih je kar nekaj Lep dan še naprej Dušan

blenkuš  

član od: 25.4.2004

sporočila: 50

9. apr 2005 19:23

Villa Bella v Srednji beli pri Preddvoru. Z šefom Mirkom se da marsikaj pomenit, imajo prav poseben prostor s " tancpodnom " za muskontarje in še marsikaj. Restavracija sicer spada med Top 15 Slovenije, vendar je pri njih zanimivo to, kaj vse ti nudijo za zelo zmerne, da ne rečem celo prijateljske cene. Močno priporočam. De gustibus non es disputandum danilo blenkuš

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

9. apr 2005 19:57

Pritegnila bom gospodu Blenkušu, Villa Bella je res izbira in pol! Ob vsakem obisku znova presenetijo, še menija človeku ni treba gladati, saj imajo vedno kup presenečenj izpod predpasnika. Toplo svetujem. Tjas

vcibej  

član od: 31.1.2004

sporočila: 1264

10. apr 2005 11:11

Danilo, slišim da si pravi naslov za dober nasvet. Bi mogoče vedel za kaj podobnega na primorsko stran. Bomo babete imele " pač neko " obletnico- srečanje -druženje -opravljanje- na temo " čisto taka si kot pred 20 leti....( pa še to je laž ) Razmišljam o povečavi TISTIH FOTOGRAFIJ in bi rada naredila kot album - pomagajte mi. No ni ravno kulinarika. Oprostite čisto se v luftu Lumpica

blenkuš  

član od: 25.4.2004

sporočila: 50

10. apr 2005 18:06

Lumpica, kje na primorskem bi ti bilo najbližje. Goriška, vipavska, kras ali koprščina? danilo blenkuš

Pehta  

član od: 3.4.2005

sporočila: 9

13. apr 2005 10:15

Najlepša hvala vsem za odgovore. Villa Bella je res dobra gostilna, tam smo imeli predkratkim tudi kosilo ob krstu hčerke, samo mislim da nimajo posebne sobe za zaključeno družbo, ki bi bila tako velika da bi se dalo tudi plesat (no vsaj dve leti nazaj ko sem iskala gostilno za poroko so sami rekli da raje ne pripravljajo porok-mogoče bi za abrahama rekli drugače se moram pozanimat). Skratka vsem še enkrat hvala za poslane odgovore. Pehta

biba  

član od: 26.10.2004

sporočila: 542

13. apr 2005 14:31

Vicebej, tudi jaz že dolgo razmišljam o nekakšnem spominskem albumu, za svoje bivše sošolke. Lahko bi pa skupaj kakšno dobro idejo našle? biba

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti