Doma narejena vabila

MIŠEL  

član od: 28.3.2009

sporočila: 65

tema odprta - 14. feb 2010 17:25 | ogledi: 7.643 | odgovori: 12

Pozdrav !

V kratkem sin praznuje rojstni dan in bi rada naredila vabilo doma .Zato me zanima če ima kdo kake ideje kako bi se naredilo doma vabilo ?

hvala za ponoč .

MIŠEL

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

14. feb 2010 21:52

Za kateri rojstni dan pa, za dvajseti ali tretji. To moraš malo povedat, ker tako je lažje svetovati. lp Vesna Sporočilo je spremenil(a) Reca dne 14. 2010 21:52 Sporočilo je spremenil(a) Reca dne 14. 2010 21:53

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

14. feb 2010 22:40

V Google vtipkaj 'vabilo za rojstni dan' ali 'vabilo za otroški rojstni dan' in dobiš morje idej.

tulka

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

14. feb 2010 23:14

Pejdi na otokzakladov.com, gor je morej idej, pa še bejbe ti lahko pomagajo z materialom ali nasveti...

lidka

MIŠEL  

član od: 28.3.2009

sporočila: 65

15. feb 2010 10:53

Reca je napisal/a:
Za kateri rojstni dan pa, za dvajseti ali tretji. To moraš malo povedat, ker tako je lažje svetovati. lp Vesna Sporočilo je spremenil(a) Reca dne 14. 2010 21:52 Sporočilo je spremenil(a) Reca dne 14. 2010 21:53
za 7 rojstni dan MIŠEL

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

15. feb 2010 12:03

Sedemletnik je pa že čisto zadosti velik za to, da se ga vključi v izdelavo vabil in celotnega scenarija za zabavo. Pa ne samo to, sedmeletniki so blazno navdušeni nad tem, da sodelujejo pri produkciji takega dogodka. Skratka, vprašaj svojega sedemletnika. Vendelina jr.

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

15. feb 2010 13:49

Če je bodoči 'računalniški frik', mogoče vabilo enostavno naredita v Wordu, prilepita kakšno slikico (kar nekaj jih je že v Wordovi bazi), natisneta in to je to. Sedemletnik bo z veseljem to počel (zakaj bi vedno samo igrali igrice). Še Word se bo mimogrede naučil uporabljati.

Atina

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

15. feb 2010 19:36

Naši so pri teh letih izdelovali vošćilnice in vabila sami. Daj mu barvice in papir, boš videla kako zelo bo vesel, ko bo ustvarjal. Tudi z različnimi materiali kot so volna, koščki blaga, usnja in podobnih stvari ki jih več ne rabiš in jih z lepilom in škarjami izoblikuje sedem let star otrok, zna biti zelo simpatična reč. Poslat pa mu jih pomagaj ti. Kar se tiče računalnika pa je moje mnenje tako, da tile otroci itak preveč buljijo v ekran, pozabljamo pa na vse ostalo. Jaz bi vsekakor vzpodbujala ročne spretnosti malo drugače. Sicer pa vsaka mama ravna po svoji vesti in to je samo moje mnenje. lp Vesna

MIŠEL  

član od: 28.3.2009

sporočila: 65

16. feb 2010 11:53

Reca je napisal/a:
Naši so pri teh letih izdelovali vošćilnice in vabila sami. Daj mu barvice in papir, boš videla kako zelo bo vesel, ko bo ustvarjal. Tudi z različnimi materiali kot so volna, koščki blaga, usnja in podobnih stvari ki jih več ne rabiš in jih z lepilom in škarjami izoblikuje sedem let star otrok, zna biti zelo simpatična reč. Poslat pa mu jih pomagaj ti. Kar se tiče računalnika pa je moje mnenje tako, da tile otroci itak preveč buljijo v ekran, pozabljamo pa na vse ostalo. Jaz bi vsekakor vzpodbujala ročne spretnosti malo drugače. Sicer pa vsaka mama ravna po svoji vesti in to je samo moje mnenje. lp Vesna
reca -zelo dobra ideja to iz ročnih spretnosti super hvala .Res je ja ti računalniki in tv je že itak preveč tako da je res boljše to rokice nebodo nič trpele hvala MIŠEL

helenag  

član od: 29.8.2006

sporočila: 210

17. feb 2010 8:38

Mišel, tudi sama se pridružujem mnenju Rece, Vendeline...., saj po mojih izkušnjah najbolj zažgejo tista vabila, ki so jih otroci izdelali sami. Mi2 z malim sva za lansko praznovanje 7 rd izdelala vabila, na katerih so bili narisani konji, ker smo pač organizirali prazovanje na ranču, kjer so otroci tudi jezdili konje. So bili tisti konji narisani po otroško, ampak so zažgali! In tudi večina vabil, ki jih prinese mali iz šole, narišejo sošolci sami, mamice ponavadi samo dopišemo tel. številko, kamor se potrdi udeležba. Je prav lušno preživeto popoldne z otrokom, ki ustvarja vabila in predlaga, kaj vse še lahko pripravita. helenag

piškotek  

član od: 14.11.2001

sporočila: 519

18. feb 2010 12:39

Se pridružujem mnenjem tipa - vprašaj sina. Tudi ni nepomembno, kako sta si zamislila praznovanje - doma, kje zunaj... ali bo kakšna rdeča nit praznovanja ali predvsem druženje pri vas doma... Morda boste skupaj zlagali legice, pa je lahko vabilo v smislu - vabljen na konstruktorsko tekmo -kdo zgradi najbolj skrivnostno utrdbo... v tem primeru nalimajta na vabilo slikico iz lego kataloga... Ali pa, če boste organizirali racing dirko z avtomobilčki - lahko je vabilo tekmovalni avtomobilček s katerim se naj povabljenec udeleži praznovanja (in ga po končanem praznovanju odnese domov za spomin) Pri nas smo enkrat zlagali puzzle in smo vabilo napisali na karton, tega pa razrezali na koščke, ki jih je moral povabljenec prej sestaviti, da je lahko prebral kam in kdaj je povabljen Prvo vabilo, ki sva ga soustvarila s sinom za njegov četrti rojstni dan pa je bila preprosta vizitka, na katero sem z napihljivimi barvami narisala torto s štirimi svečkami, ko se je barva posušila pa jo je sine "napihnil" s pomočjo sušilca za lase... se spomnim, da je z navdušenjem opazoval, kako se barva napihuje. Ti pa predlagam, da ga tudi sicer vključiš v priprave praznovanja - lahko ti pomaga s pripravo mize (pogrinjkov) lahko okrasi in z imeni označi PVC kozarčke za pijačo, pomaga pri pripravi hrane (otroci sestavijo zanimive sendvičke) ... in ko bo vsega konec, naj ti pomaga tudi pri pospravljanju. Se spomnnim, da smo enkrat vse razmetane igrače zvečer enostavno z metlo porinili v otroško sobo, zjutraj pa je sledila družna pospravljalna akcija... Lepo praznujte, Irena

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti