Pokritost signala za mobilne telefone operaterja tušmobil na krasu

Mijan  

član od: 30.12.2006

sporočila: 554

tema odprta - 11. feb 2009 18:11 | ogledi: 5.541 | odgovori: 10

Zanima me mnenje uporabnikov iz prve roke... Ker se zaradi cenovno ugodnih paketov spogledujem, da bi prenesla svojo številko z Mobitela na Tušmobil, me zanima kakšna je pokritost signala tega operaterja na Krasu oz. na sploh po Sloveniji?

Hvala za odgovore.

Mijan

matejčica  

član od: 24.8.2005

sporočila: 42

11. feb 2009 20:24

Jaz sem šla pa iz Tušmobila nazaj na Mobitel. Kamorkoli sem šla sem bila nedosegljiva ali pa je bil slab signal. Sem se pozanimala pa je kolegica rekla, da Tušmobil ne gostuje več na Mobitelovih baznih postajah, da naj bi jih nekaj sami začeli graditi. Skratka bilo je tudi že tako, da nisem bila dosegljiva v centru Ljubljane. Mobitel je res dražji, samo mi ni treba skrbeti ali bom kje dosegljiva. lp, matejčica Sporočilo je spremenil(a) matejčica dne 11. feb 2009 20:25:33

pe3ca  

član od: 9.1.2009

sporočila: 292

11. feb 2009 20:30

Živjo! Jaz delam na tušmobilu in vam lahko povem. Če vam tušmobilovo omrežje na "vleče", v omrežnih nastavitvah izberete ročna izbira omrežja in potem, ko vam jih nameče ven izberete mobitelovo omrežje- je takšna pokritost kot pri mobitelu. Jaz z omrežjem nimam problemov (sem tudi na tušmobilu, ker sem s predplačniškimi karticami na mobitelu skoraj bankrotirala), razen lani 2x po 5-10 minut. Je pa baje problem v LJ (kot sem slišala po TV). Ampak, če poleg naročniškega razmerja na sklene aneks (z aneksom se zavežete, ker vzamete telefon), lahko v primeru, če bi vam signal res močno nagajal, kadarkoli prekinete naročniško razmerje. Pa še to...če kupujete v trgovinah tuš(če pokažete tušklub kartico pri blagajni), si lahko tiste minute, ki jih dobite ob nakupu naložite na to naročniško št. (pri blagajni enkrat rečete, da vam naj dajo kodo za aktivacijo teh minut-postopek zgleda tako, da v mobilnik vnesete *100*............# in kliči). če vas zanima še kaj mi pišite na mail. Pa lep pozdrav pe3ca

pe3ca  

član od: 9.1.2009

sporočila: 292

11. feb 2009 20:32

Matejčica, tušmobil še zmeraj gostuje na mobitelovem omrežju do konca leta oz. dokler ne bo pokritost tušmobila dovoljšnja da lahko prekineta pogodbi....evo iz prve roke pe3ca

_kekec_  

član od: 25.2.2005

sporočila: 230

11. feb 2009 22:41

meni je tudi malo žal, da sem šla iz mobitela na tuš. Ko sem šla v Pliskovico na Krasu, pod nobenim pogojem nisem našla omrežja, pa sem probala vse mogoče nastavitve.Zanimivo, tisti ki so okrok mene imeli mobitel, so bili dosegljivi. Pa še glede cene,dobro je če vzameš paket z fiksno tarifo( 20, 30 50 70 eur), ampak ko boš pa v tujino klicala...je dražje.Dosti dražje od mobitela-preverjeno. ko mi poteče rok, takoj grem nazaj na mobitel. _kekec_

patriša  

član od: 31.3.2008

sporočila: 32

12. feb 2009 18:23

Pred dvema letoma sem se prestavila na Si mobil. Račun se mi je zmanjšal za tretjino. Sedaj imam zastonjske impulze tudi na stacionarni telefon. Čakam na prvo položnico. Torej: rešitev je Si mobil. Lp patriša

nitta  

član od: 13.1.2008

sporočila: 384

12. feb 2009 19:58

Ja samo Simobil ima to finto, da s tem ko so "zastonj" impulzi v Simobil in Stacionarnega, na Mobitel,Debitel in Tuš mobil plačaš potem še dodatno vsako minuto zraven, te minute pa niso nič cenejše, isto oz še dražje od Tuša. Jaz recimo porabim na mesec za klice v Simobil in Stacionarnega celih 4€+ 4€ naročnina. Zakaj bi potem dala tukaj za paket ne vem 15€ in več, če tako ali tako ne porabim toliko za pogoveore v Simobil. Mobitel ima sedaj super ugodno to za mlade, ko je fiksna naročnina (mislim da okoli 15€ ) in je v to vključeno tudi nekaj minut v Simobil, ne pa tako kot ima Simobil, ko v Mobitel je vse dodatno za plačat. nitta

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

13. feb 2009 3:59

Jaz imam en super paket pri Debitelu. Sem šla od Tuša, ker sem bila povsod nedosegljiva, sedaj pa me lahko povsod dobijo.

Plačam zakupnino v vsa omrežja, tudi stacionarnega samo 12,96€. Vsi klici v Sloveniji, ne glede kam kličeš, so znotraj tega paketa. Ko sem sedaj dobila prvi račun, me je skoraj kap, kako malo sem dobila proti prej. Pa nič manj ne telefoniram.Prej bi se reklo, da več, ker ne gledam, kam in koga kličem.

Kyara

roznik  

član od: 2.12.2008

sporočila: 105

24. feb 2009 13:07

Meni je pa Simobil zakon. Še pred dvema letoma sem bila pri Mobitelu, račun ni bil nikoli pod 25 evrov, pa sem samo na mobitel klicala. Potem sva šla s fantom na simobil in račun ni bil nikoli večji od 22 evrov. Res pa je, da sem malo pazila, koliko kličem v mobitel-sem raje sms poslala. Sedaj sem presedlala na orto u nulo in račun v parih mesecih še ni bil večji kot 12 evrov. tisoto malo kar kličem v mobitel je glih za ena dva evra. zakon! roznik

sladkosnedko  

član od: 6.2.2008

sporočila: 223

25. feb 2009 14:46

Kekec, jaz sem v Pliskovici vsak dan, pa sem na Tuš mobilu stalno dosegljiva. Tako da, ne vem no. Je pa res, da imamo nastavljeno na ročno Mobitel in lepo v miru koristim Tuševe minute.

drejdrej  

član od: 19.2.2009

sporočila: 1

18. mar 2009 18:41

Konec leta 2009 bo Tušmobil zagotavljal 99 % pokritost prebivalstva s GSM signalom in 30 % pokritostjo prebivalstva s UMTS signalom. Slika prikazuje koliko sta oba operaterja naredila v določenem času. Zelo lepo je razvidno, da Tušmobil zelo lepo nareduje. Sporočilo je spremenil(a) drejdrej dne 18. mar 2009 19:08:12

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti