Volitve

fakin712  

član od: 29.3.2005

sporočila: 2682

21. sep 2008 20:39

Močno upam, da bo res šlo kaj na bolje, čeprav sem kar skeptična glede vsega. So nas že prevečkrat na....... ! Pustimo se presenetit. LP! fakin712

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

21. sep 2008 20:40

Oprostite moji nevednosti, ampak zakaj se vsi pogovarjajo, kot da so rezultati že 100%? Res ne razumem... A niso vzporedne volitve kot nekakšna anketa, resnica je lahko pa drugačna?

Očitno se motim, ker vsi jasno govorijo o tem, da je Pahor zmagal. A se komu ljubi in mi malo razloži?

 

Hvala lepa!

jasna

ursa40  

član od: 28.4.2005

sporočila: 610

21. sep 2008 20:59

Jasna potekajo vzporedne volitve, ki so se do sedaj pokazle za zelo zanesljive. Rezultati so še neuradni imaš prav, vendar ravno zaradi teh vzporednih volitev, ki so skoraj sigurni pokazatelj zmage. Res pa je da je rezultat iz minute v minuto bolj napet. Lepo in radi se imejmo ursa40

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

21. sep 2008 21:06

Hvala, ursa40!

jasna

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15823

21. sep 2008 22:33

Na interentni strani www.gov.si/volitve imaš sprotne rezultate. So sicer neuradni, ker pride še nekaj glasov po pošti, pa kakšna pritožba, amoak so več ali manj zanesljivi. Sicer pa - vsak narod ima oblast, kakršno si zasluži...In ko kaj ni prav, jo lahko menja. Zato pa so volitve. Mamamia mamamia

Issi  

član od: 5.9.2007

sporočila: 703

21. sep 2008 22:34

Jaz pa mislim, da dosti slabše kot je bilo, pač ne more biti. Se mi pa smili Pahor, ker bo moral počistiti kar nekaj sr**ja, ki so ga spravili skupaj v preteklih letih. Načeloma mi gre tudi na živce, da vsak, ko pride na oblast najprej nastavi svoje ljudi na vse ključne položaje in v vsa pomembna podjetja, uprave in nadzorne svete. Tokrat pa mislim, da bo Pahor to absolutno moral storiti, saj je Janša v preteklih letih nastavil same svoje lakaje in uvedel skoraj diktaturo. Definitivno sem vesela izzida. Issi

balu  

član od: 26.1.2006

sporočila: 464

21. sep 2008 22:58

Pravkar dobila po e-mailu VOLITVE 2 0 0 8 Postavni Janša ES-DE-ES, vihar povzročil si in bes. Vse cene rastejo v nebo, doma pa lačna usta so. Mister Pahor let`s go Barby potaplja se v rdeči barvi, bi rad on not nas vse potunkal, o, ko le fino bi ga kdo prebunkal. Gospodična al Gospa Kresalka, s tabo pa res vsak kotalka. Kdo pa danes verjame še napiflani blondinki, ki zapomniš si jo le po lepi šminki? Kako pa vi miseau Bajuk, pred vami pa le dol klobuk morda bi dal kdo iz Argentine, a Slovenec pa rajši kar takoj pogine. A tapravi naš gospod pa je SLS predsednik Šrot. Šrot pa hrana je za krave in da zredimo pujse zdrave. Kje pa je naš DESUS Karli, čisto smo ga zanemarli. A on nam je pripeljal tanke in tako se je ujel v zanke. Slovenski kawboy je naš Zmago, kojemu baš nije drago, da Slovenci res ne mor´mo skriti, kako velike in požrešne mi smo riti. Častna stranka pa edina je ZARES a znotraj nje pa starih je vampirjev ples; Jankoviči, Kučani in vsi ostali, pod sabo vse bi druge pokopali. To je moj volilni doprinos, pa imejte zdaj kar vsi dolg nos. Tudi moj že raste več kot 4 leta ker vsak od vas 17 let že okrog me šeta. (neznani avtor) __________ NOD32 3455 (20080919) Informacija __________ To sporočilo je preveril protivirusni sistem NOD32. http://www.nod32.com balu

skrzolin  

član od: 15.7.2008

sporočila: 89

21. sep 2008 23:10

Zgornja pesmica kroži že kar nekaj dni, pa marsikaj drugega tudi. Jaz pred volitvami ponavadi pokukam v budget naše družine : imamo več ali manj kot pred štirimi leti? Živimo lažje ali...? In se odločim, vedno brez težav. Vesela sem sprememb. Čestitke Pahorju. skrzolin

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

22. sep 2008 5:46

Sedaj smo pa pred dilemo - Janše je bil tak fajn strelovod, koga bomo pa odslej šimfali, če ne bo šlo vse po naših pričakovanjih .

Cila

petardica  

član od: 15.9.2008

sporočila: 728

22. sep 2008 7:18

[citat=--Loni--]

Če smem uporabiti malo bolj grd izraz - isto sr**** novo pakovanje. Čeprav se mi je kar malce zasmejalo, po pravici povedano. Obljube so pa verjetno že ratale zgodovina.[:P]

to je to.. petardica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti