Moj album - začetek

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4877

12. maj 2008 13:13

S tem albumom je tako. Pogoj je, da imaš Plus paket. In to ne zaradi kakšne tržne poteze z moje strani, ampak zaradi praktične. Od plus članov imam naslove, niso anonimni, ker jim pošiljam račune. Tisti ki pa ni plus, je pa v praksi enakovreden nekomu, ki se prijavi da dela zgago, pusti lažne podatke in če bi lahko odprl album, bi imel v 10 minutah od vpisa možnost poslati tudi slike, ki niso za objavo. Ali ne bi bila blamaža, če bi odprli foto album, gor pa sami lulčki?!? Da rečem bolj v prijazni obliki.

Albumi namreč NISO cenzurirani! Zato so odprti samo za pluse. Če pa bo dovolj interesa sem pripravljen storitev tako predelati, da bo odprta za vse. Ampak na način, da kdor mi piše in pove, da bo dal gor kulinarične slike, mu damo določeno število slik. Tako samodejno da bo za vsakega pa to ne bo. Ker ne more biti, ker ni cenzure.

Tako da recimo katko lopatko poznam v smislu, da vem, da gor ne bo dajala neprimernih vsebin in ji odprem albume. Nekemu xyz, ki se je včeraj včlanil pa pač ne odprem kar tako. To se mi zdi edini način, da ne bo na kulinarični naši strani prihajalo do takih in drugačnih svinjarij.

Povejte, če ste za to? Če koga ta možnost zanima?

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8734

12. maj 2008 13:18

Jaz predlagam naj ostane tako, kot je. Če bo imel vsak dostop da postavi slike, potem je pa že "štala". Pozdravček!

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4877

12. maj 2008 13:25

Dragička, saj zato tudi je tako kot je zdaj. Da ni štale. Ker kljub očitkom nekaterih je tukaj še relativen mir, ker sem zoprn kot pač sem in kot vedo povedati nekateri, ni tu nobene demokracije ;-)

Dejstvo pa je tudi, če nekatere naše članice delajo lepe kulinarične slike, da je v interesu vseh, da so slike tukaj postavljene, ne kje drugje, lažje jih je zlinkati (torej ko stran dela se gotovo odprejo ipd.) in pač sistematično se tule zbirajo kulinarične reči. Zaradi albuma siliti v Plus tudi ni moj namen. Kot sem napisal, je tako, da nekdo ki je plačal in sem mu poslal račun na njegov naslov, mi ne bo zasvinjal s kakšno "erotično" ali drugo neprimerno fotografijo. Teoretično tudi lahko, samo pri denarju se vse ustavi ponavadi.

Pregledovati vaše fotke za v albume pred objavo pa... res ne pride v poštev.

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

12. maj 2008 20:26

Mocca čudovite ideje in krasna izvedba!Všeč mi je Jernej jaz sme za to,da se pusti samo za pluskote.Navsezadnje je tako najbolj fer,če ne je bv da pluskoti so. Če bi pa kdo tko rad pokazal fotke,naj da na moj-album in v podpis kot jasna47 Roncolino

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

12. maj 2008 20:49

Jasna47, komplimenti tudi tebi! Ti kar zavidam potrpežljivost in mirno roko! Najbolj všeč so mi pa vsekakor prašički za srečo. Zdaj takoj bom oba albuma pokazala moji najstnici, (samo prej ji moram dati kaj jesti), jo že kar slišim, kako vzdihuje..."waaaw, tele tipice so zakon!" mamaF - Mojca

jana1  

član od: 25.6.2005

sporočila: 124

12. maj 2008 20:55

Jernej, tudi jaz se strinjam!

P.s. Roncolino, dobro povedano! Aja, pupe! Cudovite izdelke imate! Se mi kar sline cedijo.

jana1

Sporočilo je spremenil(a) jana1 dne 12. maj 2008 20:55:58

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4877

12. maj 2008 21:06

jana1: stinjaš se s čim?

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

srcektorta  

član od: 13.5.2008

sporočila: 153

13. maj 2008 21:19

lepo, ampak moraš še pisavo vadit. srcektorta

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti