Kuhinjski robot original 50

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

tema odprta - 11. mar 2005 8:41 | ogledi: 3.460 | odgovori: 30

Ali ima katera ta aparat doma in kako je z njim zadovoljna?

Vesna Milek Recko

stana.r  

član od: 28.11.2004

sporočila: 2909

11. mar 2005 11:01

Mislim, da je bilo že nekaj govora o tem na forumu. Sicer pa tudi jaz že nekaj časa premišljujem o njem in tudi mene zanima, če je res tako dober - glede na ceno. Lp stana

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

11. mar 2005 11:14

Kar sestej ceno tehtnice, power juicerja,mlinka za kavo, aparat za delanje sladoleda, multipraktika, strojcek za rezance, vse ribezne ki jih imas pri hisi in jih uporabljas, penilec mleka, miksar, mlincek za mletje zita in se kaj bi se naslo. Sestevek bo sigurno visji od 130.000,00 sit. Ce pa odstejes se popust prides se za 20 jurckov ceneje skoz. Kljub vsemu pa bi vseeno rada vedela ce ga katero gospodinjstvo ima in kako je zadovoljno z njim. lp Vesna Vesna Milek Recko

dj  

član od: 14.1.2003

sporočila: 445

11. mar 2005 11:34

Moja sestra ga ima že dve leti. V tem času ga je imela že dvakrat na servisu, ker ji je crknila elektronika. Ko to crkne, enostavno ne dela nič. Na začetku je bila zelo navdušena, sedaj pa ga ne uporablja več tako pogosto. V bisvu je to malo boljši multipraktik z nekaj več dodatki.

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

11. mar 2005 12:02

Aparat ima kar daljso dobo garancije, posebaj na elektroniko in posebaj na posodo. Nisem cisto mnenja, da je to malo boljsi multipraktik. Sicer pa ce ze mogoce govoriva o istem aparatu bi ga ravno zdaj, ko je se v garanciji morala pogosto uporabljat da se zamenja vse kar je potrebno menjati. Jaz imam zelo dober multipraktik ki ima veliko funkcij in veliko opreme. Original 50 pa ima le posodo in displej z elektroniko. Zraven je se noz oz.gnetilo in rezalne plosce. Napram multipraktiku skoraj nic. Zavzame zelo malo prostora in ravno zato mislim, da mogoce govoriva o razlicnih zadevah. Ali mi lahko zaupas kje ga je kupila? lp Vesna Vesna Milek Recko

dj  

član od: 14.1.2003

sporočila: 445

11. mar 2005 12:51

Reca, Ne zelo dobro poznam tega Robota, ker sem si ga tudi jaz grozno želela. Vedno sem ga gledalal na vseh predstavitavh na sejmih, v velcentrih ipd. Sedaj sem se odločila, da ga ne kupim. Če bi začela ustvarjati novo gospodinjstvo, ko še nimaš nobenih aparatov potem bi ga mogoče kupila. Sedaj pa, ko imam kar nekaj teh strojčkov pa ne. Zanič še niso, uprorabne pa tudi ne bom metala proč. Robot je daleč predrag. Res je , da zavzame malo prostroa na pultu. Dodatni priključki, ki pa jih imamš v omari, pa skorj nič maj kot ostali strojčki. Boljši multipraktiki imajo večino vseh dodathnih rezil, sokovnik, bleder, ožemalnik ipd. Cene pa so od 27.000 - 45.000 sit. p.s. Ko pošljejš robota na servis kar nekja časa čakaš na popravilo. (glede na izkušnje moje sestre)

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

11. mar 2005 13:19

Cena je res zelo visoka. Mene matra predvsem izdelava sladoleda iz zamrznjenega sadja in rezanje zelenjave na rezance. Sploh pa imam manijo na kuhinjske aparate, posodo in na vse, s cimer je povezana kuha. Ne bom pa na vrat na nos naredila tega koraka da bi kar kupila. Predvsem bi zelela slisati se kaksno mnenje ker oni tam res govorijo kot bi rozice sadili. Praksa pa pokaze cisto drugace. lp Vesna Vesna Milek Recko

dj  

član od: 14.1.2003

sporočila: 445

11. mar 2005 13:36

Se popolnoma strinjam. Tudi jaz imam polno kuhinjo pripomočkov in še vedno najdem kaj kar še nimam. Moj mož bo dobil ošpice od tega. Jaz delam sladoled iz zmrznjenega sadja z paličnim mešalnikom Mixy od Zepterja. Je čudovito. Zelenjavo na rezance pa režem z posebnim rezilom na multipraktiku od Browna, ki sem ga dobila za darilo pred 16 leti in še vedno dela (noče se pokvartiti, da bi kupila kaj novega). Rozice pa vedno vsi sadijo. Reklame imajo svoj namen. Jaz se vednos smejim mojemu 11 letnemu sinu, ki vedno komentira reklame za mehčalce in pralne praške. Pravi: Kako je mogoče, da imajo v reklamah vedno pri sebi 5 l plastenko. Pa naj bo to v avtobusu ali pa v dnevni sobi. Smešno. Očitno so te reklame daleč pretirane, da to opazijo še otroci pri 11 letih.

-pika  

član od: 25.2.2005

sporočila: 399

11. mar 2005 13:46

haj ker se pogovarjate o aparatih imam tudi mene zanima za aparat MAGIC BULLET nevem ali sem prav napisala.reklama je velikokrat na tv in stane cc.20.000 tolarjev. pri aparatu je seveda najbolj reklamirana hitrost narejeno v parih sekundah in je gotovo oz.zmiksano. hči mi vsak da teži naj kupim ta mikser da si bo lahko poleti delala mrzle napitke z ledom pa me zanima če ga kdo ima in kako to deluje. opišite mi čim več podatkov tudi za druge stvari ki se lahko delajo kristina

dj  

član od: 14.1.2003

sporočila: 445

11. mar 2005 13:58

Sem slišala, da ga imajo v Sparu na polici z TOP SHOP izdelki. Tako prihraniš na poštnih stroških. Mene mika samo zato ker je majhen - za manjše količine namazov. Vendar nimam več veliko prosora v kuhinji. Jaz bi imela samo mixer brez dodatkov, ker jih nimam več kam dati.

Alenka Š  

član od: 5.9.2001

sporočila: 194

11. mar 2005 14:12

Jaz omenjeni aparat imam že kar nekaj let. Uporabljam ga bolj sezonsko, ko vlagam kakšno sadje in zelenjavo. Tudi jaz sem ga že enkrat imela na servisu zaradi elektronike (to je izgleda šibka točka tega robota). Sem pa sprobala z njim že vse sorte od sladoleda, juh, raznih vrst testa, mletja oreškov, izdelavo arašidovega masla itd. Skratka vse, kar je možno narediti tudi z vsakim boljšim multipraktikom. To, da ga uporabljam bolj malo je zato, ker imam zelo malo prostora na kuhinjskem pultu in je spravljen v omari, od koder se mi ga ne ljubi jemati ven za vsako malenkost. Za gospodinje, ki ga nameravajo uporabljati dnevno (vsaj za ožemanje citrusov), lahko rečem, da je kvaliteten aparat in dejansko vsestransko uporaben, ni pa po vrednosti toliko boljši kot multipraktik, ki sicer nima tehtnice, ožemalnika citrusov in sokovnika. Lp, Alenka Alenka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti